Chciwy Rydzyk kłamie w sądzie, a przecież kłamstwo to grzech.

Podziel się artykułem:
  • 219
    Udostępnienia

Jest takie powiedzenie, że dzięki Rydzykowi wiemy ile potrzeba pieniędzy, aby żyć w ubóstwie. Tadeusz Rydzyk jest żywym zaprzeczeniem wszystkiego o czym uczy religia katolicka, nie on jedyny, ale na nim się teraz skupimy.

Wspieraj Kaczystan – kup nasze gadżety!

kup nasz kubek, lub koszulkę, dzięki!

Rydzyk składał zeznania przed sądem w sprawie przeciwko Fundacji Lux Veritatis. Chodzi o nieujawnienie informacji publicznej przez Fundację Lux Veritatis. Informacji na temat działań fundacji finansowanych przez rząd domagała się od Lux Veritatis Sieć Obywatelska Watchdog Polska. Fundacja Rydzyka prośbę zignorowała, sprawa trafiła więc do sądu.

Na ławie oskarżonych zasiadł sam imperator, papież Polaków Tadeusz Rydzyk. Oprócz niego znaleźli się również Jan Król i Lidia Kochanowicz-Mańk.

Biznesmen dziwi się oskarżeniom i twierdzi, że fundacja Lux Veritatis jest prywatna i nie podlega prawu udzielania informacji publicznej.

Informacji publicznej mają udzielać podmioty publiczne. Tam jest określone, jakie są podmioty publiczne. Nasz podmiot jest podmiotem prywatnym. I dlatego dziwię się bardzo, że my jesteśmy oskarżani. Nasz podmiot udziela wszelkich informacji różnym podmiotom polskim, a nie finansowanym gdzieś spoza Polski

twierdzi oskarżony.

Rydzyk zakpił również że wszystkich twierdząc, że nie posiada nic!

Wysoki Sądzie, jak się śluby składa, to się nic nie ma

ODWIEDŹ NASZ SKLEP , WSPOMOZESZ KANAŁ, PORTAL I STRONE NA FACEBOOKU! DZIĘKI!

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 219
    Udostępnienia

Dodaj komentarz