Uwaga! Prokuratura chce przeszukać mieszkanie Nergala. Gdyby tylko z takim zapałem ścigała pedofilów!

Podziel się artykułem:
  • 137
    Udostępnienia

Polska to raj dla pedofilów i ich obrońców. Za to jeśli jesteś grafikiem i wykonasz jakąś pracę, która narusza „uczucia religijne” lub „patriotyczne” to prokuratura będzie Cię gnębić do grobowej deski. Dziwisz chodzi wolno nie niepokojony, Nergal będzie miał przeszukanie mieszkania.

Prokurator chce przeszukania mieszkania Nergala w związku ze sprawą z 2016 roku. Chodzi o zarzuty związane z materiałami promującymi trasę koncertową Behemoth „Rzeczpospolita Niewierna”. Zawarta w nich grafika przedstawiała białego orła bez korony, gdzie zamiast niej umieszczono rogi. Orzeł był otoczony wężami, czaszkami, znajdował się tam też odwrócony krzyż. Czerwone tło na grafice i cała jej stylistyka nawiązywała do polskiego godła.

„Obrażającą” grafika

Wniosek prokuratora odbieram jako kolejną próbę nękania Adama Darskiego. Mamy też tu do czynienia z wyabstrahowaniem od rzeczywistości – wiadomo przecież, że ludzie zmieniają często sprzęt komputerowy i telefony, a mowa jest o dokumentach sprzed kilku lat.

powiedział obrońca Jacek Potulski.

We wniosku prokuratora możemy przeczytać:

W celu zabezpieczenia całości sprzętu informatycznego w tym telefonów, komputerów i innych elektronicznych nośników danych. Po zabezpieczeniu tych urządzeń prokurator wnioskuje o powołanie biegłego z zakresu informatyki w celu zabezpieczenia informacji mailowych przesyłanych między oskarżonymi między 18 stycznia i 8 lutego 2016 r. na okoliczność ustalenia, że zamiarem oskarżonych było znieważenie godła RP poprzez jego przedstawienie jako demona.

Źródło: Antyradio.pl

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 137
    Udostępnienia

One thought on “Uwaga! Prokuratura chce przeszukać mieszkanie Nergala. Gdyby tylko z takim zapałem ścigała pedofilów!

  1. Cóż, pamiętam z jakim zapałem prokuratura chciała się zabierać za mnie, gdy zgłaszałem miliardowe przekręty w ZUS. Paru baranów dostało więc ode mnie po mordach, to się odczepili. Ale nic się nie zmieniło jak widzę.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: