Szambo z TVP Info zalało i zepsuło telewizor mieszkańcowi Kielc.

Podziel się artykułem:

Wyborcy PiS to istni fanatycy. Nie można z nimi dyskutować, a jedyne co słuszne to Bóg, Jarek Kaczyński i Smoleńsk. Jeszcze znajdzie się miejsce dla Rydzyka i tolerancja pedofilii. Nie ma się jednak co dziwić na taki stan rzeczy, skoro istnieje tuba propagandowa w postaci TVP. Niektórzy dawkują pranie mózgu przez jedenaście godzin dziennie!

Pewien wyborca jedynie słusznej partii kupił telewizor marki Sony. Nie był to tani sprzęt, ponieważ kosztował blisko dziesięć tysięcy polskich złotych. Choć sprzęt ma zaledwie trzy lata, od tego czasu psuł się już dwukrotnie. Na ekranie zamiast jedynie słusznej stacji pojawiły się zielone pasy. Czyżby PSL atakował Kurskiego? Przerażony właściciel, odcięty od dawki promieniowania czym prędzej udał się z reklamacją. Po zgłoszeniu pierwszej usterki mężczyzna otrzymał od producenta nowy telewizor o porównywalnych parametrach, ponieważ poprzedni model wycofano z produkcji.

Niestety po półtora roku problem się powtórzył. Nagle pojawiły się zielone paski. Blady strach padł na biednego wyborcę PiS. Skąd przecież teraz będzie wiedział kto jest wrogiem, czy jeszcze LGBT, czy kobiety a może już coś się zmieniło? Holecka nie pochwali się modlitwą o zęby, a Rachoń nie błyśnie inteligencją, gdzie ta Ogórek z młodym wilkiem. Świat fanatyka się zawalił.

Serwis Sony postanowił przeprowadzić dochodzenie. I okazało się, że podobna usterka pojawia się wtedy, gdy obrazy są wyświetlane w tym samym miejscu ekranu przez dłuższy czas. Takie awarie powoduje m.in. częste wyświetlanie pasków informacyjnych stacji telewizyjnych.

Retencja była spowodowana oglądaniem programów z elementami statycznymi, a dokładnie kanałów informacyjnych ze statycznymi paskami. Tego rodzaju użytkowanie nie jest zgodne z zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi. Co więcej, diagnoza odbiornika wykazała, że był intensywnie użytkowany – ponad 11 godzin dziennie, a w ciągu 18 miesięcy był włączony przez 5500 godzin. Wartość ta nie odpowiada tak zwanemu normalnemu użytkowaniu telewizora w domu. Poprzednia wymiana była gestem dobrej woli udzielonym z naszej strony. Kolejne, analogiczne załatwienie sprawy nie jest możliwe

napisano w oświadczeniu firmy Sony.

Wypasiony telewizor marki Sony nie nadaje się do oglądania TVP Info. To ile według Sony mogę dziennie oglądać TVP Info? Czy może mam w ogóle nie oglądać i być odciętym od informacji? 

szlocha niewolnik TVP.

A Wy ile godzin dziennie oglądacie programy informacje lub szczujnie Kurskiego?

Źródło: Fakt24.pl / Echo Dnia

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz