Jakimowicz w panice odcina się od własnej biografii

Podziel się artykułem:

Po tym jak  Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zawiadomił prokuraturę o obrzydliwych przestępstwach do, których przyznał się Jakimowicz – gwiazdor wpadł w panikę. Odcina się od własnej biografii i atakuje Ośrodek.

Kaczystan – Youtube

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych idzie z Jakimowiczem do Sądu. Koniec bezkarnego atakowania i prześladowania przypadkowych ludzi, którego nagminnie dopuszcza się ten gwiazdor znany z obrzydliwych propagandowych programów w pisowskiej TVP. 

Jakimowicz zamieścił wpis w którym atakował Ośrodek  i wypierał się własnej biografii, którą jeszcze niedawno określał jako swoją spowiedź i zapis autentycznych wydarzeń z przeszłości. 

Wpis ten Jakimowicz skasował, ale zapomniał, że nic w internecie nie ginie ponieważ Ośrodek prowadzi bowiem całodobowy monitoring jego aktywności w mediach społecznościowych w związku z przygotowaniami do procesów sądowych przeciwko niemu. 

Usunięty wpis

Wszelkie zawarte sensacyjne historie, które opisane są w mojej książce Życie jak film, to fikcja artystyczna, która miała na celu zwiększenie sprzedaży.

Moja książka to książka przygodowa, co zawsze powtarzałem. Te makabryczne sensacje, którymi się tak emocjonujące, są zmyślone i tyczą się 19-letniego chłopaka

Jednak już we wstępie książki „Życie jak film” wyraźnie podkreśla, że wszystko miało miejsce

Ta książka jest szczera do bólu. To subiektywny przegląd mojego życia. Mimo to moi wrogowie, a mam ich sporo, też mogą spać spokojnie. Nie ma tu publicznej zemsty na miarę plotkarskich portali. Po co w takim razie ją napisałem? Muszę przyznać, że to dobre pytanie. Odpowiedź jest prosta: to opowieść o kolorowym życiu, którego nigdy bym nie zamienił na inne. Na żadnym etapie i właśnie tym chcę się podzielić

Ośrodek zarazem informuje, ze :

Kuriozalne oświadczenie Jakimowicza w którym zapiera się własnej biografii nie wstrzymuje działań prawnych związanych z inicjowaniem przez Ośrodek  dochodzeń prokuratorskich przeciwko niemu.. Ośrodek dostał ponad 30 zgłoszeń od osób, które były znieważane w mediach społecznościowych przez Jarosława Jakimowicza

Źródło: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz