Kompromitacja Ambasador Polski w Szwecji! Kadry PiS!

Podziel się artykułem:
  • 176
    Udostępnienia

Foto: Wikipedia.pl

Ambasador Polski w Szwecji Joanna Hofman napisała list z żądaniem zmiany treści artykułu w gazecie Dagens Arena. Nie spodobało jej się, że polski rząd został określony jako „prawicowi nacjonaliści”.

Rządząca koalicja Zjednoczonej Prawicy dwukrotnie wygrała wybory sprawiedliwie i demokratycznie i jest daleka od ksenofobii, nietolerancji, rasizmu czy radykalności w żadnej dziedzinie politycznej

możemy przeczytać w liście.

Na odpowiedź redaktora naczelnego nie trzeba było długo czekać. Jonas Nordling odpowiada zdecydowanie:

Artykuł, który tak denerwuje przedstawicieli Polski to element debaty (…) Zmiana opinii autora przez redakcję zgodnie z życzeniem polskiej ambasador byłaby niedopuszczalną cenzurą. Sama propozycja interwencji w wolność słowa wskazuje właśnie na taką nietolerancję, która zdaniem ambasador nie cechuje polskiego rządu

Pani ambasador najwyraźniej zapomniała, że nie rozmawia z reżimową telewizją i dziennikarze szweckiego magazynu nie będą przejmować się samopoczuciem prezesa Kaczyńskiego. Na dodatek takim zachowaniem nie tylko, pani ambasador, ośmieszyła się, ale również potwierdziła, że Dagens Arena miał rację.

List ambasador Hofman to czysta kpina. Rząd, który niszczy praworządność, podporządkowuje sobie organy ścigania. Rząd partii, która rozpętała rasistowską nienawiść do imigrantów. Rząd, w którym zasiadają homofobi, a prezydent z tego samego PiS mówi, że osoby LGBT „to nie są ludzie”. Rząd https://becejprevoz.com/zyrova/index.html , którego minister mówi, że geje „nie są równi ludziom normalnym”.

I niezależnie jak bardzo napnie się Kaczyński czy ile listów wyślę Hofman, nic nie zmieni faktu, że rząd jest właśnie taki jaki opisała go gazeta.

Źródło: Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Ziobro i rząd prawicy:

Holenderski Szkodnik:

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 176
    Udostępnienia

Dodaj komentarz