Skandaliczne zachowanie księdza podczas mszy. Kłamał dla pieniędzy.

Podziel się artykułem:
  • 240
    Udostępnienia

Foto: zrzut ekranu z kanału Kaczystan na Youtube

Kazda religia powstała na kanwie kłamstwa, ale to co zrobił ksiądz z Gorzowa było poprostu obrzydliwe. By wywołać strach i przerażenie u wiernych i spowodować dzięki temu większe wpłaty darowizn na kościół – mężczyzna celowo okłamuje wiernych podatnych na manipulację.

Cała sytuację możemy zobaczyć na poniższym wideo: [Aktualizacja! Youtube usunął wideo. Ale mamy kopię]

Usunięty film z YouTube

Dominikanin, który pracuje na etacie w parafii Pierwszych Męczenników Polski, w trakcie mszy kłamał ludziom prosto w oczy stwierdzając, że szczepionki przeciw koronawirusowi wytworzone są z ciał dzieci po aborcji.

„Wszystkie obecnie produkowane szczepionki na COVID-19 zostały wytworzone z wykorzystaniem ciał dzieci pochodzących z aborcji. Módlmy się za naukowców, aby wynaleźli szczepionkę niebudzącą kontrowersji moralnych”

Jak podaje Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych wypowiedź ta padła w trakcie modlitwy na mszy o godzinie 10.30. Msza była transmitowana przez odział regionalny TVPIS.

Niestety takie idiotyczne wypowiedzi padają nie pierwszy raz z ust osób pracujących na etatach w kościele katolickim. To oznacza, że mamy dwie możliwości, albo mężczyźni zatrudnieni w kościele, którzy wygadują takie bzdury to to skrajne nieuki, albo mamy do czynienia z wyrachowanymi oszustami żerującymi na ludziach o niskich kompetencjach intelektualnych i poznawczych, których nie brakuje również wśród wiernych każdego ze związków wyznaniowych.

Źródło: Facebook-OMZRiK/ TVP 3 Gorzów.

Religia obnażona:

Watykan kocha zbrodniarzy:

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 240
    Udostępnienia

Dodaj komentarz