Kaczyński mści się na celebrytach za brak poparcia „dobrej zmiany”

Podziel się artykułem:

Nadprezes Jarosław Kaczyński wymyślił świetny plan zemsty na aktorach i ludziach szutki i kultury, za nie tylko brak poparcia ale również krytykę „dobrej zmiany”. W jego sidła wpadli również posłowie opozycji. A wygladalo to tak:

Osoby znane i lubiane zostały zaproszone, aby zachęcić Polaków do szczepień na COVID-19, poprzez przyjęcia szczepionki. Do innych wydzwaniano ze szpitala i oferowano szczepionkę ze względu na kończącą się datę ważności.

Po szczepieniach machina propagandy PiS została uruchomiona i zaczęto wmawiać rodakom, że celebryci wykorzystali swoje pozycje i „przeskoczyli” oczekujących w kolejce na szczepionkę.

Jednym z pierwszych oskarżających okazał się Joachim Brudziński, który przypomnijmy bił i okradał kolegów z internatu. W bardzo brzydkich słowach zaczął rzucać oskarżenia.

Lubią gwiazdki i strzałki więc myślę, że najlepiej do nich przemówi słowo: s………cie! A wszystkim “oburzonym” hejterom spod znaku “lampartowej strzałki” , którzy za chwilę zawyją z oburzenia nad moimi słowami, chcę przekazać, że mogą mnie tam, gdzie Pana Majstra w dupę mogą pocałować. Jakimi najlepiej słowami zwrócić się do zaszczepionego bez kolejki celebryckiego “tałatajstwa”? Onegdaj, jak na kulturalną “elitę” przystało, czuli się ci przedstawiciele albo (CYTUJE!!) obsrani przez rząd PIS, albo wrzeszczeli pod adresem tego rządu (CYTUJE!!!):wypierdalaj. cdn.

Pozniej dołączył do niego Jan Śpiewak, który zarzucił Krystynie Jandzie korupcję, egoizm i wykorzystywanie znajomości.

Na te bezczelne wpisy zareagował Ksiądz Lemański, który najpierw podważył zaufanie do Morawieckiego wypominając mu zakup działek za bezcen od kościoła, wspomniały język rynsztoka Brudzińskiego oraz nazwał Śpiewaka tym kim jest czyli przestępcą uniewinnionym przez Dudę.

Mnie przekonywać nie trzeba. Zbyt prawi z was ludzie, bym was o szwindel podejrzewał. Premier – to zupełnie co innego. Minister od spraw pandemii ? Temu też nie zwykłem wierzyć. Europoseł Brudziński ? Czytam i wiem, że nie warto. Posłanka Krystyna ? Koń, jaki jest, każdy widzi. Odezwał się w tej sprawie nawet nijaki Jan Śpiewak. Przestępca uniewinniony przez pana Dudę. Widzę, że nauczył się listy pisać. Szkoda że nie napisał podobnego elaboratu do zmęczonego ministra Szumowskiego i jego wybitnie lotnego zastępcy. O czym? O respiratorach, o maseczkach, o testach na koronawirusa. Szkoda że nie napisał podobnej epistoły do obecnego ministra zdrowia. O czym? O tych ośmiu tysiącach dawek szczepionki, które skończyły w kanalizacji. Mógłby napisać list otwarty do niejakiej Szydło, o pomocy dla osób z niepełnosprawnościami. Mógłby coś skrobnąć do Kuchcińskiego o drogich przelotach tego nielota. Mógłby napisać do premiera o działkach kupionych za bezcen od Kościoła. Ale to jest przecież – “Janek do usług władzy”. Widocznie takie dostał zlecenie.

CAŁA PRAWDA O RELIGIACH:

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz