Tadeusz Rydzyk na ławie oskarżonych! Jest wniosek do prokuratury!

Podziel się artykułem:

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez biznesmena z Torunia Tadeusza Rydzyka. Sprawą ma się zająć Prokuratura Rejonowa w Grudziądzu.

Wiadomo, że Tadeusz Rydzyk ma większą władze niż sam Kaczyński, wiec doprowadzenie go przed oblicze sprawiedliwości wydaje się niemożliwe. Jednak Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych nie daje za wygraną i będzie dążył aby człowiek, który ukradł dwa miliony polskich złotych ze środków na ratowanie stoczni, stanął przed sądem.

Jak pisze Ośrodek:

Mężczyzna zatrudniony na stanowisku dyrektora jednej z instytucji zajmujących się indoktrynacją religijna i działaniami finansowymi, medialnymi i inwestycyjnymi o nazwie „Radio Maryja” – publicznie usprawiedliwiał i pochwalał przestępstwa i zbrodnie na dzieciach.

Sprawca ten był tak zdeprawowany i pełen poczucia bezkarności, że tego obrzydliwego czynu pochwalania zachowań o charakterze pedofilskim dokonał publicznie w obecności funkcjonariuszy organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości.

Trzymamy kciuki, ale z panem Zerem przy władzy widzimy to czarno.

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz