Ziobro ściga posłankę Joannę Scheuring-Wielgus. A kiedy aresztuje Dziwisza?

Podziel się artykułem:
  • 177
    Udostępnienia

Zbigniew Ziobro skierował wniosek do marszałek Sejmu o uchylenie immunitetu posłance Lewicy Joannie Scheuring-Wielgus. Powodem takiego wniosku jest chęć postawienia zarzutów… uwaga proszę usiąść… „złośliwego przeszkadzania publicznemu wykonywaniu aktu religijnego oraz obrażania uczuć religijnych„. Dlaczego Ziobro i prokuratura nie są tak skrzętne w łapaniu pedofilów. Kiedy w takim razie akt oskarżenia dla Dziwisza?

Prokuratura poinformowała PAP, że chodzi o zdarzenie, do którego doszło 25-go października tego roku w toruńskim kościele p.w. św. Jakuba Apostoła.

W trakcie nabożeństwa do kościoła weszli posłanka Joanna Scheuring-Wielgus ze swoim mężem. Podeszli pod ołtarz, po czym stojąc przodem do wiernych prezentowali proaborcyjne transparenty o treści „Kobieto! Sama umiesz decydować” oraz „Kobiety powinny mieć prawo decydowania czy urodzić czy nie, a nie państwo w oparciu o ideologię katolicką„.

to argumentacja Prokuratury Krajowej.

tego samego dnia posłanka zamieściła w mediach społecznościowych wpis informujący o tym, że w kościele św. Jakuba zostawiła wraz z mężem „słowo na niedzielę”, dodatkowo zilustrowany jej zdjęciem z ww. transparentami

dodaje PK.

Według prokuratury materiał dowodowy w tej sprawie wskazuje, że

posłanka i jej mąż, urządzając w świątyni rodzaj happeningu promującego poglądy sprzeczne z nauczaniem Kościoła katolickiego, działali złośliwie, obrażając uczucia religijne i znieważając miejsce kultu religijnego

Za czyny objęte zarzutami, które śledczy zamierzają postawić posłance, grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

A my pytamy się, kiedy prokuratura zajmie się Dziwiszem i innymi przestępcami seksualnym w kościele?

SEKTA!:

Watykan i Nazisci:

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 177
    Udostępnienia

Dodaj komentarz