Kasa musi się zgadzać, więc księża zwiększają liczbę mszy.

Podziel się artykułem:

Rząd idzie na rękę największej zorganizowanej grupie przestępczej na świecie i pozwoli na to aby kościoły był otwarte, pasterka się odbyła, a na dodatek zwiekszona zostanie liczba odprawianych mszy.

Od 28 grudnia zamknięte będą hotele, również na wyjazdy służbowe, zamknięte będą stoki narciarskie. Również galerie handlowe będą nieczynne. Na Sylwestra zapowiedziana jest również „godzina policyjna”, przedłużone zostały ponadto dotychczasowe ograniczenia, m.in. zakaz organizacji wesel, zamknięcie siłowni, klubów fitness czy restauracji. Hotele natomiast będą dostępne tylko dla służb mundurowych, medyków, pacjentów szpitali specjalistycznych oraz ośrodków COS (Centralny Ośrodek Sportu).

Jednak obostrzenia nie mają zastosowania dla kościołów! Również będzie można iść na pasterkę! I korzystając z okazji księża zwiększają liczbę mszy aby nachłapać się jak najwięcej. Kasa przecież musi się zgadzać.

Klechy będą odprawiać po cztery msze święte. Chodzi o 25 grudnia (Narodzenie Pańskie), 1 stycznia (Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi) i 6 stycznia (Objawienie Pańskie).

PAPIEŻ I HITLEROWCY:

FANATYCY RELIGIJNI:

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz