Zamknęli koryto Rydzykowi w Kanadzie. Wbrew pozorom to nie jest dobra wiadomość dla polskich podatników.

Podziel się artykułem:
  • 99
    Udostępnienia

Stacja 1320 CJMR, nadająca z miasta Oakville nieopodal Toronto zaprzestała rozpowszechniać sygnał Radia Maryja. Powód? „Promowanie treści szerzących nienawiść, antyzemityzm i ksenofobizm„.

Radio Maryja w dalszym ciągu promuje treści szerzące nienawiść, antysemickie i ksenofobiczne oraz podsyca płomień nienawiści i dyskryminacji.

Przesyłamy pismo anulujące naszą obecną umowę ze skutkiem natychmiastowym. Ostatnia emisja odbyła się 6 grudnia 2020 roku

powiedział Matt Caine z CJMR.

Wspaniały dzień dla praw człowieka w Kanadzie. Ksenofobiczny program radiowy, Radio Maryja, już więcej nie będzie nadawany na Kanadyjskich falach radiowych

napisał na Facebooku Thomas Lukaszuk, kanadyjski polityk polskiego pochodzenia. Przypominamy, że to właśnie ten polityk stanął na czele krucjaty przeciwko złu czyli działalności Rydzyka w Kanadzie.

I w normalnych okolicznościach byłaby to wspaniała wiadomość, ale w Polsce, gdzie rządzi Kaczyński, to wiadomość tragiczna. Rydzyk przecież zarząda „odszkodowania„, a jak nie sam Kaczyński to Ziobro w zębach przyniesie mu pieniądze. Nasze pieniądze!

Kościół wspiera nazistów:

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 99
    Udostępnienia

Dodaj komentarz