Ziobro okrada podatników pobierając cztery pensje!

Podziel się artykułem:
  • 1.5K
    Udostępnienia

Okazuję się, że nie tylko Zbigniew Ziobro łamie konstytucję sprawując urzad ministra sprawiedliwości i prokuratura generalnego, ale również okradanie skrab państwa pobierając cztery pensje. Poslowie opozycji zawiadamiają NIK. Ale wiadomo NIK jest związany z PiS, więc pan Zero będzie kraść dalej.

We wniosku do NIK posłowie KO zwrócili się aby komisja zbadała, czy Zbigniew Ziobro ma prawo pobierać wynagrodzenia jako minister, poseł, członek KRS i jako prokurator generalny.

W normalnym państwie złożylibyśmy zawiadomienie do prokuratury. Niestety, w tej sprawie Zbigniew Ziobro, de facto, byłby sędzią we własnej sprawie

powiedział poseł Konwiński.

gdyby w stosunku do jakiegokolwiek parlamentarzysty opozycyjnego były wątpliwości, że bezprawnie pobiera środki publiczne, na pewno miałby już stosowne działania służb i prokuratury

dodał.

Jak poinformowała Gazeta Wyborcza Zbigniew Ziobro dostał prawie 200 tys. zł dodatku prokuratorskiego, pomimo że polska konstytucja zabrania, aby poseł był również prokuratorem.

Jako parlamentarzysta Ziobro otrzymuje dietę w wysokości 29,8 tys. zł rocznie. Dodatek prokuratorski 64 tys. złotych rocznie przysługuje jedynie czynnym prokuratorom, a obecny minister sprawiedliwości nigdy nim nie był.

Źródło: Gazeta.pl/Gazeta Wyborcza

ZBIGNIEW ZIOBRO I HOLENDERSKI SZKODNIK:

Watykan w objęciu nazistów:

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 1.5K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz