Czy może być gorszy prezydent niż Andrzej Duda? Może! Wyciekł tajny plan PiS na wybory w 2025!

Podziel się artykułem:

Kaczyński to przebiegły starateg. Możemy go nie lubić, możemy się z nim nie zgadzać, ale jednak musimy docenić, że jak już wybiera otaczających go idiotów, to są to idioci prima sort. A wszystko po to, żeby ci tuzi intelektu nigdy nadprezesowi nie zagrozili, tylko posłusznie wykonywali zadania. Nie inaczej jest w kwestii obsady prezydenta kraju. Kaczyński już wie kto będzie reprezentował jego partię w 2025 roku.

Chociaż Andrzej Duda wygrał drugą kadencję, partia wraz z prezesem włożyła wiele wysiłku, aby tak się stało. Poprzez zamieszanie z wyborami korespondencyjnymi, a kończąc na jawnym fałszowaniu wyborów w ośrodkach prowadzonych przez siostry zakonne:

Zostaw Suba!

Aby wszystkie oszustwa i przekręty nie zaszkodziły Andrzejowi, prezes przejął cały system prawny.

A wiadomo, prezes nie jest już najmłodszy i szuka rozwiązania, które nie będzie wymagać tyle wysiłku… i znalazł.

Kandydatem na prezydenta PiS w 2025 będzie… Beata Szydło!

Tuz intelektu Marek Suski w rozmowie z dziennikarzem Radia ZET oraz informator z PiS zgodnie twierdzą, że Prezes podjął już taką decyzję.

Motywacja Szydło jest prosta. Ona chce być prezydentem po Andrzeju Dudzie. Ma taki plan i do tego dąży. Wypowiadanie się teraz w sprawie aborcji do niczego jej nie jest potrzebne i może jej tylko zaszkodzić. Marząc o prezydenturze musi mieć potencjał na 51 proc. poparcia.

powiedział.

Wybory do Europarlamentu pokazały, że pomimo bycia bezsensowną panią premier, kłamiącą, łamiącą konstytucję i obsypującą siebie i PiS nagrodami, uzyskała ona ponad 520 tysięcy głosów od mieszkańców województw małopolskiego i świętokrzyskiego.

Już w maju zeszłego roku, zaraz po wyborach do Europarlamentu ekspert TOK FM, Antoni Dudek przyznał, że ma ona spore szanse na wygraną w wyborach prezydenckich:

Tak rewelacyjny wynik Beaty Szydło może dać wiele do myślenia Jarosławowi Kaczyńskiemu, który powinien rozważyć jej kandydaturę do objęcia fotelu prezydenckiego. Powinna się rozpocząć dyskusja czy Szydło nie powinna zrobić jeszcze więcej dla swojego obozu politycznego i nie wystartować w wyborach prezydenckich. Andrzej Duda jednak nie do końca zawsze spełniał wszystkie życzenia prezesa, a nie znam przypadku, żeby Beata Szydło kiedykolwiek się prezesowi sprzeciwiła

powiedział.

Źródło: JastrząbPost

ZASUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE!

ZOBACZ CZEGO BOI SIE ZIOBRO:

Zostaw SUBA!

ZOBACZ DLACZEGO UNIA JEST NIEDOBRA!

Zostaw Suba!

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz