UWAGA! Kaczyński z Morawieckim chcą wiedzieć ile masz pieniędzy!

Podziel się artykułem:

Rząd planuje zbierać informacje o otwartych i zamkniętych rachunkach Polaków – poinformowała kancelaria premiera Morawieckiego. Ustawa dającą takie możliwość ma zostać przyjęta w pierwszym kwartale przyszłego roku.

W marcu tego roku informowaliśmy Państwa, że rząd szuka sposobu jak dobrać się do oszczędności obywateli. W telewizji Tadeusza Rydzyka, w programie „Polski punkt widzenia ” prowadzący rozmawiał z prezesem Polskiego Funduszu Rozwoju Pawłem Borysem. Zdradzili oni , że rząd planuje przejąć oszczędności Polaków w celu ratowania budżetu. Materiał do obejrzenia poniżej:

Youtube-Kaczystan, proszę o subskrypcję kanału!

Teraz okazuję się, że rząd chce się dowiedzieć, ile pieniędzy rzeczywiście mają Polacy i gdzie je trzymają. Wskazane rachunki obejmują rachunki bankowe, rachunki w SKOK, rachunki płatnicze w innych podmiotach, rachunki papierów wartościowych, rachunki zbiorcze wraz z rachunkami pieniężnymi służącymi do ich obsługi.

W tym celu w ma zamiar wprowadzić System Informacji Finansowej (SInF).

Informacje z SInF będą wykorzystywane na potrzeby realizacji zadań ustawowych sądów, prokuratury, właściwych służb – Policji, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Agencji Wywiadu, Służby Wywiadu Wojskowego, Żandarmerii Wojskowej, Straży Granicznej, Generalnego Inspektora Informacji Finansowej oraz Krajowej Administracji Skarbowej
wyjaśniła Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Pomysłodawca zapewnia, że system będzie używany do walki z przestępczością, zapewni wsparcie w walce z praniem pieniędzy.

Gdyby była to prawda, i system rzeczywiście miałby służyć Państwu Polskiemu, a nie prywatnym interesom Kaczyńskiego, wtedy trzeba by posadzić za kratami Morawieckiego, Szumowskiego, Sasina i Kępę i wielu innych prominentnych polityków.

Dlatego proszę Państwa, SinF będzie narzędziem władzy do ograbiania opozycji i ludzi władzy nieprzychylnych jak i również będzie maszynką do zapełniania dziury powstałej w skutu działania programów takich jak 500plus.

Źródło: Radio Zet

MORALNOŚĆ WEDŁUG PISu:

MORAWIECKI NIE ZNA HISTORII:

KRAŚNIK TO STAN UMYSŁU:

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz