Kolejny pedofil znalazł uznanie w oczach prezydenta Andrzeja Dudy!

Podziel się artykułem:
  • 1.5K
    Udostępnienia

Foto: zrzut z ekranu Polsat

Partia Prawo i Sprawiedliwości tworzy specjalną strefę ochronną dla pedofilów, a zwłaszcza tych w sutannach. Nie tylko nie ma ich w rejestrze przestępców seksualnych, ale również nie muszą obawiać się wymiaru sprawiedliwości. Policja działa opieszale, jeśli w ogóle, prokuratura nie robi nic, a Gowin mowi, że „stwórca ich rozliczy„.

Nic więc dziwnego, że prezydent, który wywodzi się z tej samej partii, również pedofilów umiłował. Najpierw jednego z nich uniewinnił, a teraz wychwala drugiego.

Prezydent na platformie społecznościowej Twitter wyraził szacunek za wsparcie karydynała Gerharda Müllera dla rządzącego Polską PiS.

Szkopuł w tym, że papież Franciszek, usunał Müllera ze stanowiska prefekta kongregacji nauki wiary za tuszowanie skandali pedofilskich.

Podobnie jak odbywa się to w Polsce, ukrywał on pedofilów przed organami ścigania oraz przenosił pedofilów z parafii do parafii.

Kardynał Müller, zachwalany przez pana Dudę, został usunięty przez @Pontifex Franciszka ze stanowiska prefekta kongregacji nauki wiary za tuszowanie skandali pedofilskich.Przenosił, jako i nasi biskupi, pedofilów z parafii do parafii. Brawo Panie prezydencie! Tylko dzieci żal

ośmieszyła na Twitterze Andrzeja Dudę Hanna Lis.

Źródło: Twitter

Zobacz jak doktor Jaki mowi prawdę o premierze:

CO TAK NAPRAWDĘ PAMIĘTAJĄ, CI CO MAJA KOSZULKI, ŻE PAMIĘTAJĄ:

STRAJK KOBIET:

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 1.5K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz