Jeśli jesteś zawistny, złośliwy, kłótliwy, lubisz obgadywać sąsiadów, bić kobiety, to powstaje specjalne osiedle dla takich jak ty.

Podziel się artykułem:

Źródło: osiedleprzystan.pl

W Łomiankach powstaje specjalnie osiedle przypominające getto. Będzie tam kapliczka, piec do chleba i „cudowny” medalik w fundamencie. Będzie to siedlisko wszystkich wad społeczeństwa w jednym miejscu. Aby tam zamieszkać musisz być katolikiem.

Pierwsze osiedle dla osób wierzących powstaje pod Warszawą w Łomiankach. Osiedle reklamuje się w ten sposób: spokojna, zielona okolica, wysoki standard wykończenia, nowoczesna architektura i dobry dojazd do stolicy. Obok tego przyszłych kupujących ma skusić indywidualny patron dla każdego z domów i święty medalik wmurowany w fundamenty.

projekt budowy to odpowiedź na rosnącą potrzebę osiedli dedykowanych rodzinom, które łączą wspólne wartości i chęć budowania rodziny oraz jej otoczenia na trwałym fundamencie, jakim jest wiara w Boga

możemy przeczytać na stronie osiedleprzystan.pl.

Jest budynek obrońcy pedofilów Jana Pawła II, ale też świętej Faustyny Kowalskiej czy Stanisława Kostki. Każdy z ogródkiem. Każdy z różańcem lub świętym medalikiem wmurowanym w fundament.

Foto: Facebook strona osiedla

Dziś zakończyliśmy pierwsze betonowanie dwóch fundamentów pod nasze domy 💪

W każdy fundament wbudowujemy coś ekstra 🙏😉

czytamy w poście pod zdjęciem. Po słowie „ekstra” deweloper przybija sobie „piątkę” ponieważ emotka 🙏 oznacz „high five” czyli przybij piątkę, a nie składanie rąk do modlitwy.

Naszym marzeniem jest, by w osiedlowym oratorium znalazły się relikwie świętych.

mówi deweloper.

Tylko szkoda dzieci, które będzie można bezkarnie wykorzystać, kobiet które będzie można bezkarnie lać i starszych osób, które wszystkie pieniądze będą oddawać klerowi.

Współczucia dla mieszkańców.

ZOBACZB JAK KACZYŃSKI STRACIŁ KONTAKT Z RZECZYWISTOŚCIĄ:

ATAK POLICJI NA DZIENNIKARZY:

PATRYK JAKI JASNO O PREMIERZE:

Prosimy o subskrypcję na kanale Youtube!

Dzięki!

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz