Sceny jak z Białorusi! Warszawiacy ratują protestujące kobiety z pisowskiego kotła!

Podziel się artykułem:
  • 129
    Udostępnienia

Foto: Facebook

Sceny znane z Białorusi miały wczoraj miejsce w Warszawie. Kiedy agresywni, wściekli funkcjonariusze politycznej policji zaatakowali pokojowy protest kobiet, wtedy mieszkańcy ul. Wareckiej otworzyli swoje podwórko, podstawili drabiny i uratowali przed zatrzymaniem parędziesiąt jak nie paręset protestujących.

Funkcjonarousze reżimowej władzy przy pomocy stalowych pałek, bili na oślep bezbronnych protestujących. Potem stłoczyli ludzi za wysokim ogrodzeniem gdzie zamknęli wszystkich w tzw „kotle”.

Na pomoc bitym i uwięzionym ludziom ruszyli okoliczni mieszkańcy. Przynieśli drabiny i uratowali kilkadziesiąt jak nie kilkaset osób z pis-owskiego kotła.

Ewakuacja kobiet z wczorajszego protestu. Pomagali mieszkańcy. Zorganizowali drogę ucieczki z policyjnego kotła, podstawili drabinę, pomagali przejść, kierowali ruchem. Brawo kochani!!!

tak opisała te wydarzenia Ewa Oranowska-Wróbel.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w stosunku do fanatycznie agresywnych funkcjonariuszy policji politycznej.

Źródło: Facebook/OMZRiK

ZOBACZ CO POWIEDZIAŁ DOKTOR JAKI O MORAWIECKIM I ZASUBSKRYBUJ KANAŁ!

WZORCE MORALNOSCI WEDŁUG PIS:

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 129
    Udostępnienia

Dodaj komentarz