Nie! Patryk Jaki nie pomylił się. „Wpadka” o premierze oszuście była celowa.

Podziel się artykułem:
  • 109
    Udostępnienia

Foto: screenshot „Kawa na ławę” TVN

W programie TVN „Kawa na ławę” dyskutowano na temat przyznawania środków finansowych z budżetu Unii Europejskiej i powiązania tych wypłat z „praworządnością”. Premier Mateusz Morawiecki zapewnił, że takiego rozwiązania nie będzie. O komentarz poproszony został Patryk Jaki, doktor.

Pan premier OSZUKUJE

padła wypowiedź pana Jakiego. Chociaż szybko poprawił się i powiedział „pan premier podkreśla…„, „wpadka” ta była celowym zabiegiem.

Pan doktor przekonuje, że się przejęzyczył. I my mu wierzymy, przecież „oszukuje” i „podkreśla” to są tak podobne słowa, że każdy z nas je myli na porządku dziennym.

Jak mówią złośliwi, oficer PiSowski mówi tylko i wyłącznie prawdę kiedy się pomyli.

My jednak sądzimy, że to był celowy zabieg pana doktora. Proszę pamiętać, że pan doktor wywodzi się ze Zjednoczonej Prawicy, a więc partii Zbigniewa Ziobry.

Nie jest tajemnicą, że pan Zero toczy wojnę podjazdową właśnie z premierem Morawieckim. I w świetle wydarzeń opartych na dyskusji o blokowaniu budżetu Unii Europejskiej, a z tym związanej możliwej dymisji premiera, Zbyszek chce ugrać jak najwięcej.

Stąd znak pana doktora i „przypadkowe przejęzyczenie”.

Ale dla kogo ma to być znak? Przecież nie dla wyborców PiS, ponieważ oni i tak nic nie rozumieją.

Słowa o oszustwie były skierowane do partyjnych kolegów i koleżanek ze Zjednoczonej Prawicy. Znak, żeby trzymać się razem i nie ufać Morawieckiemu.

Czekać na kolejny ruch Ziobry.

Zobacz PiSowskich patriotów:

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 109
    Udostępnienia

Dodaj komentarz