Mit Jana Pawła II obalony! I to nie przez „lewackie” media, a przez sam Watykan!

Podziel się artykułem:
  • 1.2K
    Udostępnienia

Mit świętego Jana Pawła idzie na dno razem z mitem księdza Stanisława zwanego również wdową po Janie Pawle. I bardzo dobrze, że idzie na dno. Najwyższa pora, i co najciekawsze to sam Watykan ujawnia prawdę, a nie „lewackie” media czy wojujące feministki. Bardzo ciekawe podsumowanie tej sytuacji przedstawił na Facebooku znany autor Mikołaj Milcke.

Czyli Jan Paweł II wiedział… Wiedział, że amerykański ksiądz Theodore McCarrick jest pedofilem. A przynajmniej, że ciążą na nim poważne zarzuty formułowane na piśmie przez księży z USA. Mimo to w 2001 roku uczynił go kardynałem kościoła katolickiego. Tak. Przenajświętszy Jan Paweł II uczynił pedofila kardynałem. W 2019 roku papież Franciszek wydalił McCarricka ze stanu kapłańskiego.

O tym, że Jan Paweł II mianował pedofila kardynałem poinformował dziś sam Watykan. Nie takimi słowami jak ja teraz, ale watykański raport na temat McCarricka mówi, że papież Jan Paweł II najpierw – w wyniku docierających do niego informacji o księdzu McCarricku – usunął jego nazwisko z listy kandydatów na metropolitę waszyngtońskiego, a potem je przywrócił, dał McCarrickowi w zarządzanie diecezję waszyngtońską, a w 2001 zrobił go kardynałem.

Gdzie do kurwy nędzy jesteście dzisiaj wszyscy obrońcy dzieci?! Gdzie jesteście obrońcy kościoła? Gdzie jesteście wszyscy ci od tęczowych zaraz? Gdzie jesteście ci, którzy w takim zaangażowaniem zwalczacie gejów? Gdzie jesteście wszyscy ci, którzy łazicie po mediach i mówicie, że największym zagrożeniem dla świata jest – obecna na świecie od zarania jego dziejów – orientacja homoseksualna? GDZIE JESTEŚCIE? Wyjdźcie spod tych swoich kamyczków i zabierzcie głos! Odważnie! Powiedzcie coś o zagrożeniach płynących ze strony gejów! Zakażcie szkodliwej „ideologii LGBT” i parad równości. Wyjdźcie dziś i powiedzcie to wszystko co pletliście przez ostatnie miesiące, a niektórzy nawet lata.

Wyobrażacie sobie, co by się stało, gdyby dziś pojawiła się choćby mglista plotka o tym, że GEJ A wiedział, że GEJ B jest pedofilem, a mimo to awansował go na jakieś eksponowane i prestiżowe stanowisko? Wyobrażacie sobie tego idiotę Czarnka, albo Żalka, albo innego Ozdobę? Siedzieliby w TVP Info przez tydzień i przez tydzień, non stop, mówiliby, że wszyscy geje świata są pedofilami. „Wiadomości” zarobiłyby o tym całe wydanie, a Kaja G. nosiłaby tę plotkę jako koronny przykład na to, że geje naprawdę adoptują dzieci, by je molestować.

A tu cisza. Cisza. Bo mit świętego Jana Pawła idzie na dno razem z mitem księdza Stanisława zwanego również wdową po Janie Pawle. I bardzo dobrze, że idzie na dno. Najwyższa pora. Bo w raporcie w sprawie McCarricka, od której zacząłem ten wpis, nazwisko Dziwisza pada 45 razy. Ani razu w pozytywnym kontekście. I przypominam, to dokument wydany nie przez lewaków, nie przez gejów, nie przez zwolenniczki aborcji czy wściekłe feministki, tylko przez Watykan.

Źródło: Facebook

POMÓŻ ROZWIJAĆ KANAŁ NA YOUTUBE, ZASUBSKRYBUJ!

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 1.2K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz