PILNE! Ziobro wysyła swoich wiernych prokuratorów do prześladowania uczestników protestów!

Podziel się artykułem:
  • 262
    Udostępnienia

Wobec trwającego Strajku Kobiet prokuratura ogłosiła wczoraj, że będzie ścigać jego organizatorów. Co więcej pisowski prokurator krajowy Bogdan Święczkowski wystosował specjalne instrukcje dla śledczych. Mają oni nękać nie tylko organizatorów Strajku Kobiet, ale również osoby popierające ten strajk.

Jak podaje RMF FM, osobą odpowiedzialnym za organizację demonstracji może grozić od 6 miesięcy więzienia aż nawet do 8 lat.

Nieoficjalnie mówi się, że prokuratura Ziobry ma rozszerzyć działania na osoby, które nawoływały do strajków. Powołując się na Onet, portal „Na temat” zwraca uwagę, że czyn może być kwalifikowany jako „podżeganie do występku”.

Warto zaznaczyć, że nawet w przypadku, gdy prokuratura nie wykaże, że zachowanie nawołującej do strajków osoby była w istocie czynnikiem, który doprowadził do zrodzenia się zamiaru uczestnictwa w zgromadzeniu u jego uczestników, owe „podżeganie do występku” nadal mogłoby mieć rację bytu.

Okazuje się, że za taki zarzut grozi wiezienie do lat dwóch. Natomiast za „publiczne pochwalanie organizowania zgromadzeń” grozi z kolei do roku więzienia.

Zachowanie prokuratury, która jest całkowicie podległa Ziobrze wyraźnie wskazuje, że presja wywołana strajkami nie daje spokojnie spać komunistom z PiS.

Foto: Facebook

ZOBACZ JAK KACZYŃSKI ROZKAZUJE KIBOLOM BIC KOBIETY:

Kaczystan Youtube

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 262
    Udostępnienia

Dodaj komentarz