Blokujemy Godek i innych faszystów!

Podziel się artykułem:
  • 104
    Udostępnienia

Fot. Jedrzej Nowicki / Agencja Gazeta

Blokada Zdalna to akcja organizowana przez Strajk Kobiet. Rozpoczyna się dzisiaj (26 października) o godzinie 9.00 i będzie trwała do 30 października do godziny 21.00. Jej cel jest prosty, należy pisać e-maile i dzwonić na numery telefonów zbrodniarzy, którzy podpisali się pod piekłem dla kobiet. To także odpowiedź na ostatnie działanie pro-liferów, którzy blokowali telefon Aborcji bez Granic. Wiadomościami zostaną zasypane skrzynki posłów PiS oraz Konfederacji.

Załóż skrzynkę mailową, która uniknie spamu. Może to być 'hurtowniawieszakow@gmail.com', a może 'ksiegiwieczyste123′ — im różnorodniej, tym lepiej, a im nazwa bliższa prowadzeniu instytucji, dostaw, ofert, tym większa szansa, że uniknie spamu

czytamy na stronie Strajku Kobiet.

Potem wystarczy wybrać adres mailowy z listy hańby udostępnionej przez Strajk Kobiet. Wiadomość można napisać samemu lub wybrać z generatora stworzonego także przez Strajk Kobiet.

Wysyłaj tak często, aż zapłonie ci klawiatura… ale nie więcej niż do 500 odbiorców dziennie! W innym wypadku może ci zablokować skrzynkę

zachęcają organizatorki i informują, że treści wysyłanych wiadomości mogą być przeróżne, od tekstów piosenek po kulinarne przepisy. Mogą to być także słowa, które chcemy przekazać politykom, chodzi jednak bardziej o akcję blokady ich skrzynek mailowych niż próbę dialogu, gdyż ta, jak wiemy, jest już niemożliwa.

Akcja jest odpowiedzią na działania faszystowskiego ruchu próbującego zablokować infolinię i skrzynki e-mail organizacji „Aborcja Bez Granic”

ZOBACZ JAK KACZYŃSKI STRACIŁ KONTAKT Z RZECZYWISTOŚCIĄ:

Kaczystan – YouTube

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 104
    Udostępnienia

Dodaj komentarz