PiS wyprowadza wojsko na ulice! Jest rozporządzenie Morawieckiego!

Podziel się artykułem:

Zapadła decyzja użycia sił wojskowych w celu rozprawienia się z demonstracjami. Premier Morawiecki pod przykrywką walki z epidemią wysyła do walki Żandarmerię Wojskową, która ma udzielić pomocy policji w zakresie ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego w trakcie epidemii koronawirusa w Polsce. 

W związku z rozprzestrzenianiem się epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2 i wzrostem zachorowań na terenie kraju na COVID-19 żołnierze Żandarmerii Wojskowej udzielą od dnia 28 października 2020 r. do dnia odwołania stanu epidemii pomocy Policji w zakresie ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego

czytamy w zarządzaniu, które zostało opublikowane w Monitorze Polskim w poniedziałek 26 października. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem następującym po dniu ogłoszenia.

Kaczyński tak bardzo przestraszył się protestów, że nie tylko uciekł z Warszawy, ale właśnie powoli wprowadza stan wojenny.

Taktyka dyktatora z Nowogrodzkiej będzie polegać na powoływaniu do wojska wszystkich tych, którzy będą stanowić zagrożenie dla jego rządów. A ze strajkiem kobiet łatwiej się rozprawić niż ze strajkiem mężczyzn.


Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz