Czarny dzień dla młodzieży, dla wolności.

Podziel się artykułem:
  • 188
    Udostępnienia

Grzegorz Jakubowski/KPRP 

Łamał zakaz wejścia do szpitala, „bo mu wolno”. Odczłowieczał gejów i lesbijki. Ideolog gardzący wolnością słowa. Od dziś odpowiada za edukację.

W poniedziałek rano (19 października) prezydent Andrzej Duda dokonał zaprzysiężenia Przemysława Czarnka na stanowisko ministra edukacji i nauki.

Przemysław Czarnek to były wojewoda lubelski i zaciekły wróg LGBT, który ma na koncie wiele kontrowersyjnych wypowiedzi. W mocnych słowach odnosił do tzw. czarnych protestów, a po jego konferencji musiał zabrać głos szef MSZ Ukrainy. Od 1 października Czarnek jest profesorem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Przemysław Czarnek ma 43 lata. W latach 2015-2019 był wojewodą lubelskim. W 2016 r. został członkiem zespołu ds. opracowania Konstytucji dla Biznesu przy ówczesnym ministrze rozwoju Mateuszu Morawieckim. W ostatnich wyborach parlamentarnych uzyskał mandat posła startując z listy PiS w okręgu lubelskim. Dostał ponad 87 tysięcy głosów, najwięcej w okręgu.

Czarnek podczas prezydenckiej kampanii wyborczej w programie TVP Info pokazał zdjęcie, które przedstawiało roznegliżowanego mężczyznę pijącego drinka przed barem na ulicy. „Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją” – powiedział wówczas polityk PiS.

Oto „osiągnięcia” pana ministra:

O tym, że lesbijki i geje to nie są ludzie:
Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją

O Marszu Równości:

„To propagowanie zboczeń, dewiacji i wynaturzeń. Postaw antyrodzinnych, antychrześcijańskich, wprost sprzecznych z katechizmem, wprost sprzecznych z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej”

O kobietach:

„Idź i pracuj, jeździj na traktorze, na kombajnie, ucz się, rób karierę. Kariera w pierwszej kolejności, a później może dziecko. Prowadzi to do tragicznych konsekwencji. Jak się pierwsze dziecko rodzi w wieku 30 lat, to ile tych dzieci można urodzić? To są konsekwencje tłumaczenia kobiecie, że nie musi robić tego, do czego została przez pana Boga powołana”

O rektorach apelujących o nieużywanie określenia „zaraza”:

„Zawsze będę przeciwnikiem promocji zboczeń, dewiacji i wynaturzeń. I żaden rektor, i żadna Konferencja Rektorów Szkół Wyższych mi tego nie zabroni. Weszli w uniwersytety, weszli w nauczanie, weszli w szkoły i zaczynają burzyć podstawową tkankę społeczeństwa, jaką jest rodzina”

O biciu dzieci:

„Niekiedy istnieje konieczność zastosowania przymusu fizycznego, w tym kary cielesnej (…) Konieczność stosowania tego rodzaju kar wydaje się być oczywista: qui bene amat, bene castigat (kto kocha naprawdę, ten karci surowo), melius est pueros flere quam senes (lepiej płakać w dzieciństwie niż na starość) – mówili starożytni, którym trudno zarzucić wyznawanie nierealistycznej wizji człowieka (…) [kara cielesna] „powinna być zastosowana niezwłocznie po wystąpieniu przewinienia; powinna być proporcjonalna do winy (jak każda kara); nie może być wymierzana w gniewie (bo łatwo wtedy o to, by stała się ona sposobem na rozładowanie frustracji rodzica, a nie faktycznym środkiem wychowawczym); dziecko powinno dokładnie znać powód jej wymierzenia; a przy tym nie może być stosowana za drobiazgi, a po jej wykonaniu nie należy wypominać dziecku jego dawnych przewinień”

O demonstrujących w obronie niezawisłych sądów:

„Mocno krzykliwe w niektórych mediach malutkie garstki potomków ubeków, sowietów, komunistów, byłych esbeków i tajnych kapusiów. Tych, którzy dziś mówią, że walczą o demokrację”

KONIECZNIE ZOBACZ TRAGICZNĄ SYTUACJĘ W POLSKIEJ SŁUŻBIE ZDROWIA:

Kaczystan – YouTube
Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 188
    Udostępnienia

Dodaj komentarz