Kraśnik ponownie rozśmiesza! Tym razem radni chcą delegalizacji klubu sportowego!

Podziel się artykułem:
Foto: Facebook

Do Urzędu Miasta w Kraśniku dotarła petycja mieszkańców, którzy żądają likwidacji lub zmiany nazwy piłkarskiego klubu. Dlaczego? Ponieważ nazywa się „Tęcza Kraśnik”.

Petycja o „zmianę nazwy Ludowego Klubu Sportowego Tęcza Kraśnik” została skierowana do przewodniczącej Rady Miasta 26 września. W BIP została opublikowana 5 października.

Na kolejnym posiedzeniu Rady Miasta rajcy mają zdecydować, czy będą ją rozpatrywać.

Argumenty są równie absurdalne co sam wniosek. Mieszkańcy Kraśnika twierdzą, że zmiana nazwy jest konieczna, aby wyrwać grzech z korzeniami i odciąć się od degrengolady Zachodu.

Oto fragment petycji:

Wnosimy o przyjęcie przez Radę Miasta uchwały w sprawie zdelegalizowania działalności lub zmiany nazwy Ludowego Klubu Sportowego Tęcza Kraśnik

Jesteśmy dumni z działalności Rady Miasta Kraśnik, której członkowie z troską wykonują mandat społeczny na rzecz mieszkańców swojej małej ojczyzny. Stoicie Państwo jak skała na straży wartości tradycyjnych, Polskich i konserwatywnych. Siły wrogie Ojczyźnie drżą i wyją ustami antypolskich mediów, widząc Waszą heroiczną działalność sprzeciwiającą się ideologii LGBT.

Musicie jednak Państwo działać kompleksowo i wyrwać grzech z korzeniami. Na każdym polu odcinać się od moralnej degrengolady zgniłego Zachodu. Odcinać się od kulturowego marksizmu, który promuje dziś ideologia LGBT

Klub nie odniósł się do sprawy.

ZOBACZ OBRADY W KRAŚNIKU!

Kaczystan- YouTube


Zostaw komentarz
Podziel się artykułem:

Leave a Reply