Za parę godzin Beata Morawiec spotka swojego oprawcę Adama Tomczyńskiego.

Podziel się artykułem:
  • 724
    Udostępnienia

Adam Tomczyński to marionetka Zbigniewa Ziobry, który działa na jego zlecenie. To on był sędzią sprawozdawcą w sprawie sędziego Pawła Juszczyszyna i to on wnioskował o jego zawieszenie, do którego w końcu doszło. Powód zawieszenia? Żądanie przez sędziego Juszczyszyna ujawnienia list poparcia kandydatów do Krajowej Rady Sądownictwa.

Sędzia Beata Morawiec będzie miała uchylony immunitet, aby Ziobro poprzez swoją marionetkę w postaci Prokuratura Krajowego Bogdana Święczkowskiego, mógł postawić jej zarzuty zagrożone karą do nawet 10 lat więzienia.

Czym pani sędzia zaszła za skórę Ziobrze?

Byla Prezes Sądu Okręgowego w Krakowie jest dziś twarzą oporu sędziów przeciwko bolszewizowaniu naszego wymiaru sprawiedliwości i Prezesem stowarzyszenia sędziów „Themis„. No i miała ostatnio czelność wygrać proces przeciwk właśnie Zbigniewowi Ziobrze!

O patologii w upolitycznionej prokuraturze świadczy fakt, że Tomczyński dopiero 3 dni temu zezwolił obrońcy pani sędzi na zapoznanie się i to tylko z częścią akt, które Prokuratura Krajowa skierowała do Izby Dyscyplinarnej SN.

Nie jednak nie stało na przeszkodzie, aby akta „wyciekły” do szczujni Kurskiego, a tam został wyemitowany materiał poświęcony sędzi Morawiec zatytułowany „Wiadomości ujawniają dowody patologii„.

Autorami reportażu są Adrian Borecki i Adam Krawczak, którzy sami mieli problemy z prawem, ale dzięki politycznej prokuraturze ich kartoteki zostały wyczyszczone, a oni rewanżują się szczekając na wszystkich, których wskaże Ziobro.

ZOBACZ KONIECZNIE TEN MATERIAŁ: ⬇️

Youtube Kaczystan

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 724
    Udostępnienia

Dodaj komentarz