Uwaga! Ksiądz w Nowym Targu nie wierzy już w Jezusa! Ogłosił to na stronie parafii!

Podziel się artykułem:
foto: Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Proboszcz parafii pw. Św. Jana Pawła II w Nowym Targu ogłosił, posiada skuteczny sposób na walkę z koronawirusem. I nie jest to modlitwa! Ksiądz chyba stracił wiarę w Boga i jego siły, ponieważ chroni kościół i parafian tajemniczą technologią, podobno od NASA!

Ksiądz Jan Karlak  z Nowego Targu twierdzi, że posiada opracowany przez agencję kosmiczną NASA system i jak zapewnia producent, sprzęt „niszczy on 99,9 procent wszystkich bakterii, wirusów i grzybów oraz zapobiega zakażeniom pomiędzy ludźmi

Kościół dostał nawet „certifikat bezpieczeństwa”.


Foto: screenshot Facebook, strona parafii

Kościół pw. św. Jana Pawła II w Nowym Targu otrzymał certyfikat „BEZPIECZNY KOŚCIÓŁ”.
W tym tygodniu nasz kościół został wyposażony w system do sanityzacji powietrza i pomieszczeń oparty o technologię fotokatalizy (promieniowanie UV-C) i utleniania tlenkiem tytanu (Tio2), w wyniku którego powstaje nadtlenek wodoru (H2O2), pracujący podczas użytkowania obiektu przez ludzi oraz system do ozonowania (O3) przeznaczony do dezynfekcji pomieszczeń poza użytkowaniem obiektu przez ludzi. Zastosowane systemy skutecznie usuwają bakterie, wirusy (grypa, covid 19), pleśnie, alergeny oraz nieprzyjemne zapachy. Neutralizują 99,9% bakterii, wirusów i grzybów. System zabezpiecza przed zakażeniami pomiędzy ludźmi.

Możemy przeczytać na stronie parafii.

Ksiądz Jan Karlak na niedzielnym kazaniu powiedział wiernym, że od teraz w świątyni nikt już nie musi mieć maseczki!

To są technologie kosmiczne z NASA. Obecnie Boeing montuje te urządzenia w nowych samolotach, które produkuje. To wszystko sprawia, że w liturgii można uczestniczyć bez maseczki. Ale jeśli ktoś chce być w maseczce, to proszę bardzo, ja mu tego nie zabronię. Natomiast tak jak mówiłem, nie można się w naszym kościele niczym zarazić.

oczywiście kiedy biedne owieczki zaczną chorować na koronawirusa, ksiądz nie weźmie odpowiedzialności za swoją głupotę.

Foto: screenshot, Facebooku strona parafii

Niestety, nikomu do tej pory nie udało się dowiedzieć, ile kosztował ten system od NASA.

ZOBACZ CAŁĄ PRAWDĘ O BIZNESMENIE Z TORUNIA:

Zostaw komentarz
Podziel się artykułem:

Leave a Reply