Irlandzki europoseł wgniata w ziemię Kaczyńskiego!

Podziel się artykułem:
  • 747
    Udostępnienia

Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński w znanym sobie stylu prostactwa i zawiści udzielił wywiadu dla tygodnika „Sieci” gdzie przekonywał, że „jest za tym, by aktywnie przeciwstawiać się tym zagrożeniom dla naszej cywilizacji„. Stwierdził również m.in., że Irlandia to „pustynia katolicka z szalejącą ideologią LGBT„.

Trzeba więc stawiać tamę i szukać jak najbogatszych środków, by była ona mocna. Oczywiście podstawowym środkiem musi być przekonywanie, perswazja, by ludzie nie popadali w szaleństwo, by nie uznawali za oczywiste radykalnego odejścia od normy, podeptania jej nawet

brnął dalej nadprezes.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Na Twitterze irlandzki europoseł Billy Kelleher z partii Fianna Fáil tak skomentował brednie Kaczyńskiego:

Panie Kacynski [pisownia oryginalna – red.], Irlandia to nowoczesny, postępowy kraj, w którym ludzie mogą być tym, kim są lub kim chcą.

Możesz być osobą LGBT i katolikiem, być katolikiem i nie być osobą LGBT, być osobą LGBT i nie być katolikiem, lub żadnym z powyższych. Na szczęście jesteśmy pluralistyczną Republiką i myślę, że to wspaniałe!

CO TO JEST FANATYZM? ZOBACZ!

Kaczystan YouTube
Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 747
    Udostępnienia

Dodaj komentarz