„Chrześcijanie przeciwko dinozaurom ”. Cel – Arizona, Teksas, gdzie przy McDonaldzie stoi replika T.Rexa

Podziel się artykułem:

Witryna „Chrześcijanie przeciwko dinozaurom”, która od lat atakuje eksponowanie dinozaurów w jakiejkolwiek postaci, zakładając, że dinozaury są oczywiście fałszywe i że naukowcy podkładają skamieniałości, aby przekonać ludzi do porzucenia religii. Właśnie rozpoczęła walkę z McDonald’s.

Co jest zastanawiające w tym konkretnym przypadku, to dlaczego akurat dinozaury stały się celem ataków chrześcijan, skoro nawet redyklani kreacjoniści przyjmują, że dinozaury są prawdziwe; po prostu wierzą, że dinozaury istniały kilka tysięcy lat temu, a nie 65 milionów lat temu.

Kilka tygodni temu posty tej grupy na Facebooku skupiły się na replice dużego dinozaura, która znajduje się przed restauracją McDonald’s w Tucson w Arizonie. Jest tam od otwarcia restauracji w 1994 roku, niedługo po pojawieniu się w kinach Parku Jurajskiego. Dinozaury jest tak charakterystyczny, że nie został usunięty.

Proszę pomóż! Ten McDonald’s ma tego dinozaura i nie chce go usunąć! To jest w Tucson w Arizonie. Zadzwoń do managera i zażądaj usunięcia tego bluźnierstwa!

brzmi wpis na stronie grupy.

screenshot z Facebooka

Prawdziwy numer telefonu został opublikowany i ludzie faktycznie dzwonili.

Tak więc Arizona Daily Star skontaktował się z osobą, która opublikowała post o dinozaurach (a którego osobista strona na Facebooku to nic innego jak memy i slogan „kogo to obchodzi?”).

Autor posta powiedział gazecie, że nie żartuje i nie widzi nic śmiesznego w „okłamywaniu naszych dzieci

Wydaje mi się, że każda opowieść o dinozaurach, wystawa lub wydarzenie związane z dinozaurami pogłębia mit, że Ziemia jest znacznie starsza, niż mówi Biblia.

Tak, dinozaur powinien odejść, chyba że jest skłonny pójść na kompromis z jakąś tabliczką stwierdzającą, że jest to postać fikcyjna.

opowiedział gazecie autor „protestu”.

W późniejszym poście dla społeczności CAD (skrót z angielskiego Christians Against Dinosaurs) autor zwrócił uwagę na innego dinozaura z drive-thru, przy restauracji McDonald’s w Benson. Nazwał to „kanałem kłamstw i dinopornu, które psują umysły naszych dzieci

Źródło: https://friendlyatheist.patheos.com

ZOBACZ ZA CO FACEBOOK BANUJE:

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz