Nowa akcja faszystów. Chcą cofnąć Polskę o 170 lat!

Podziel się artykułem:

Na ulicach stolicy pojawiły się bilbordy z mocnymi cytatami z powieści fantasy nazwaną Pismem Świętym.

Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego

Posłanka z partii Lewica Razem, Joanna Gierzyńska, sfotografowała jeden z bilbordów.

Podobnie też i mężczyźni, porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem żądzą ku sobie, mężczyźni z mężczyznami uprawiając bezwstyd i na samych sobie ponosząc zapłatę należną za zboczenie

napisano na inny..

Okazuję się, że za akcja na bilbordach stoi faszystowska organizacja Marsz Niepodległości. Bilbordy są podpisane przez „Roty Marszu Niepodległości”, czyli stowarzyszenie narodowców związane z byłym ONR-owcem Robertem Bąkiewiczem.

Jaki jest jednak cel prowadzenia oryginalnej akcji bilbordowej?  Faszyści twierdzą, że bilbordy „przypominają co jest zboczeniem i wynaturzeniem, a co normalnością”. „Nie ma zgody na agresję i przemoc aktywistów spod tęczowej flagi” – dodają.

Spożnili się o 170 lat!Już w 1851r.Amelua Bloomer zaprojektowała pierwsze spodnie zw.bloomerami.A potem Coco Chanel a potem poooszło!Dajcie spokój katoliccy durnie!Zajmijcie się lepiej swoimi pedofilami bo to wstyd i hańba!

Faszyści zapomnieli jak ubiera się pani Witek i Szydło.

Można sobie kpić, i śmiać się ale ta neonazistowska masa, turbodebili, jednoczy się to tu, to tam. Jak im pozwolimy hasać bezkarnie dalej, to zrobią z nas 7 razy większy folwark zwierząt, 10 razy mocniejszy 1984 i 10 do potęgi 5, pamiętników Podręcznej.

CZEGO BOI SIE ZIOBRO? HOLENSERSKIEGO SZKODNIKA

Zostaw komentarz
Podziel się artykułem:

One thought on “Nowa akcja faszystów. Chcą cofnąć Polskę o 170 lat!

  1. Nie zechca bo moga chodzic bez gaci pod sutanna, a jak kuska stanie to i tak nie widac, nawet onanizowac sie moga bo tyle miejsca pod ta szmata.

Leave a Reply

%d bloggers like this: