Jola Rosiek skasowała konto na Twitterze. Czy z własnej woli?

Podziel się artykułem:
  • 419
    Udostępnienia

Jola Rosiek zarzuca Prawu i Sprawiedliwości, że chcą zrobić z niej wariatkę. Wydała oświadczenie, w którym podtrzymuje, że miała romans z prezydentem. Teraz jednak okazuje się, że ma dosyć czekania na Andrzeja Dudę i postanowiła zakończyć znajomość.

Nie mam zamiaru więcej bawić się w przeciąganie liny o Andrzeja z kimkolwiek. Jest dorosłym człowiekiem i gdyby miał taką wolę, to sam wybrałby inne życie. Skoro woli być zależny od emeryta z Żoliborza to trudno.

brzmiał wpis na jej koncie.

Nie chcę jego litości, nie pozwolę sobie, by od tego miało zależeć moje szczęście. Żałosne jest to, że układa mu życie Kaczyński, a on na to pozwala. A całe ich otoczenie fałszywi, zakłamani materialiści wiedzą o tym doskonale, i łżą, udając głupich i ślepych.

żali się we wpisie, pod którym otrzymała bardzo duże wsparcie internautów. Kiedy post zrobił się popularny, nagle jej konto zniknęło.

Dlaczego Jola Rosiek musiała zniknąć? Dlaczego prezydent Andrzej Duda nie przyznał się do romansu? A to dlatego, że Jola Rosiek nie nadaje się na pierwszą damę w epoce PiS. Umie mówić!

KONIECZNIE ZOBACZ TEN FILM

walka z kapitalizmem

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 419
    Udostępnienia

Dodaj komentarz