Ziobro chce zamknąć jeden z kościołów, ponieważ naucza miłości do bliźniego, a to w Polsce jest niedopuszczalne!

Podziel się artykułem:
  • 487
    Udostępnienia

Źródło: PAP / Radek Pietruszka

W naszym kraju Kościół Katolicki już nawet nie udaje, że ma coś wspólnego z wiarą katolicką. Mowa nienawiści płynie z ambon wszędzie. Jest to zgodne oczywiście z wizją partii rządzącej. Nie dziwi więc to, że kiedy okazało się, że jest Kościół, który działa w zgodzie z zasadą miłości do drugiego człowieka, Ziobro śpieszy się aby go zdelegalizować.

Reformowany Kościół Katolicki w Polsce w styczniu został wpisany do rejestru kościołów i innych związków wyznaniowych przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

„Rzeczpospolita” donosi, że jest to prawdopodobnie pierwsza zarejestrowana w Polsce wspólnota chrześcijańska, w której można zawrzeć tzw. małżeństwa jednopłciowe. Wspólnoty zlokalizowane są w siedmiu miastach, z czego największa znajduje się w Poznaniu i liczy około 30 osób.

Jak dowiadujemy się, 14go lipca minister sprawiedliwości i prokurator generalny w jednej osobie, co jest zakazane przez konstytucję, Ziobro chcę delegalizacji tej wspólnoty.

Z uzasadnienia wniosku Ziobry wynika, że dopatrzył się uchybień proceduralnych, ale przecież wszyscy wiemy, że sprawa ma podteks polityczny.

Źródło: Rzeczypospolita

ZIOBRO VS. HOLENDERSKI SZKODNIK

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 487
    Udostępnienia

Dodaj komentarz