PiS na właściwym poziomie czyli bawi się ściekami.

Podziel się artykułem:
  • 108
    Udostępnienia

Foto: Tomasz Gzell /PAP

Na dwa dni przed awarią oczyszczalni ścieków „Czajka”, PiS uruchomił stronę internetową pokazującą ile ścieków dostaje się do Wisły. Jest to jasny przekaz, że partia Jarosława Kaczyńskiego jest zamieszana w sprawę i prawdopodobnie awaria była wynikiem sabotażu ze strony PiS. Wszystko po to aby zniszczyć obecnie największego wroga, Rafała Trzaskowskiego.

Prezydent Warszawy przyznał w mediach społecznościowych, że kiedy PiS uruchomił stronę internetową z licznikiem ścieków, dostał tysiąc pomysłów, w jaki sposób na to odpowiedzieć.

„Najmocniejszy z nich zakładał uruchomienie strony, na której pokazalibyśmy licznik ze ściekami, które lały się do Wisły w trakcie kadencji Lecha Kaczyńskiego. Nawet wyliczono mi, ile litrów ścieków wpłynęło do Wisły w tym czasie

napisał na Facebooku Rafał Trzaskowski.

Ale ja nie dam rządzącym tej satysfakcji. Nie wejdę w polityczną walkę na poziomie ścieków” – dodał. „Oni marzą o tym, żeby ściągnąć mnie do tego poziomu i wykończyć doświadczeniem, ale ja wiem, że nie warto kłócić się z głupcem, bo po jakimś czasie ktoś, kto się temu przygląda, czyli nasz wyborca, przestanie dostrzegać między nami różnice

możemy przeczytać.

Jeśli opozycja chce wygrać z PiS-em, nie może pozwalać sobie narzucać pola i zasad gry. Nie PiS powinien być w centrum naszego zainteresowania, ale ta ogromna większość Polek i Polaków, która nie głosuje na partię rządzącą. A oni nie oczekują od nas, że będziemy celniej i mocniej rzucać politycznym błotem, tylko zajmiemy się zdefiniowaniem na nowo wizji Polski, sposobu realizacji tej wizji w postaci nowego programu. Chcą też zobaczyć, że wyciągnęliśmy wnioski, potrafimy przyznać, że nie wszystko nam się udało i nie zawsze właściwie diagnozowaliśmy ich problemy. Chcą usłyszeć nową opowieść i nowy, świeży język.

czytamy w obszernym wpisie.

ZOBACZ PRAWDĘ O BIZNESMENIE Z TORUNIA

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 108
    Udostępnienia

Dodaj komentarz