Szok! Wiceminister Andruszkiewicz nie załapał się na program społeczny „Rodzina PiS na swoim”

Podziel się artykułem:

Szok i niedowierzanie! Wiceminister cyfryzacji nie załapał się na rządowy program ” Rodzina PiS na swoim”. Program polega na obsadzaniu bardzo intratnych stanowisk w spółkach skarbu państwa i firmach zarządzanych przez państwo osobami, których jedyną kompetencją jest więź krwi z którymś z prominentnych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Sam wiceminister cyfryzacji dostał ten „stołek” tylko i wyłącznie aby partia zabezpieczyła głosy faszystów i nacjonalistów.

Właśnie dlatego, Andruszkiewicz nie jest uważany za prawdziwego „pisowca”. Dlatego również nie może korzystać z programu PiS dla rodziny.

Kiedy obsadził swoją żonę, Kamilę na stołku prezesa państwowej Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu, fala krytyki ruszyła nie tylko ze strony opozycji, ale właśnie ze strony PiSu.

Ze sprawozdania finansowego fundacji wynika, że zarząd fundacji otrzymywał wynagrodzenie w wysokości 175 tys. zł rocznie. Kamila Andruszkiewicz jest obecnie jednoosobowym zarządem.

Złożyłam rezygnację z funkcji prezesa Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu – poinformowała w oświadczeniu Kamila Andruszkiewicz. Dodała, że decyzja wynika z „troski o dobre imię Fundacji i realizowanych przez nią zadań”.

Odnosząc się do publikacji medialnych na temat objęcia przeze mnie funkcji prezesa zarządu Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., oświadczam, że złożyłam rezygnację z tego stanowiska

przekazała w oświadczeniu Kamila Andruszkiewicz.

w aktualnej sytuacji doszłam do wniosku, iż wszystkie pozytywne działania Fundacji pod moim kierownictwem są i będą oceniane nie merytorycznie, a przez pryzmat mojej osoby

dodała żona wiceministra

Decyzja o rezygnacji z funkcji prezesa wynika z troski o dobre imię Fundacji i realizowanych przez nią zadań, m.in. działań charytatywnych, edukacyjnych czy patriotycznych. Pragnę również podkreślić, iż eksponowane w mediach informacje na temat moich rzekomych zarobków były nieprawdziwe

oświadczyła Kamila Andruszkiewicz.

Foto: screenshot

ZOBACZ PRAWDĘ O BIZNESMENIE Z TORUNIA

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz