Różaniec do zadań specjalnych – może uszkodzić ciało lub wręcz zabić.

Podziel się artykułem:
  • 1.2K
    Udostępnienia

Różańce które widzieliśmy owinięte na pięściach fanatyków religijnych z organizacji „Żołnierze Chrystusa” wydają się dziwnie ciężkie i długie. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych postanowił sprawdzić co się za tym kryje.

Okazało się, że produkują je firmy zajmująca się militariów. Tzw „różańce” wykonane są z ekstremalnie wytrzymałej linki używanej w armi do produkcji spadochronów. Na lince znajdują się ciężkie centymetrowej średnicy kulki ze stali, natomiast krzyż, który jest zakończeniem jest ta wykonany i wyprofilowany, by wbijać się w ciało.

Łącznik różańca grawerowany, oksydowany z emaliowanym wypełnieniem flagi. Kulki stalowe o średnicy 10mm na nylonowej wojskowej lince. Krzyż ma 8cm wysokości, całość ręcznie pleciona.
W komplecie wiązany jutowy woreczek.

Różaniec z metalowych kulek o średnicy 10mm.  

opis różańca ze strony, gdzie można go zakupić.

Screenshot ze strony sklepu Żołnierzy Chrystusa

Nie są to więc żadne różańce lecz niebezpieczna broń służącą do ranienia i zabijania przeciwnika!

Polecam Bardzo trwały różaniec z wojskowym charakterem

opis ze strony sklepu.

Różaniec może być używany jako kastet, ale przede wszystkim jest to EKSTREMALNIE groźna broń do SMAGNIĘCIA np w twarz, głowę i szyję
Efekt użycia może byc smiertelny!


Podczas prób wykonanych w Izraelu taki krzyż (7 cm) na lince wbijał sie głęboko ciało w taki sposób, że byłby w stanie rozerwać tętnicę szyjną i doprowadzić do śmierci w 4 minuty. Podobny efekt daje smagnięcie kulkami metalowymi (srednica 1 cm) na lince w głowę lub szyję przeciwnika.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych postanowił zawiadomić ABW. Tego typu różańce należy traktować jako niebezpieczne narzędzia służące do walki.

OMZRiK apeluje:

Jeśli kiedykolwiek zostaliście z atakowani przez bojówki katolickie, które miały tego typu różańce militarne przy sobie to zgłoście się do nas. Sprawcy będą odpowiadać za atak lub bójkę z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi za to wysoka kara, włącznie z karą pozbawienia wolności.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 1.2K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz