Bojówki Chrystusa patrolują miasta w poszukiwaniu LGBT.

Podziel się artykułem:
  • 8.1K
    Udostępnienia

Agresywne pozy, paramilitarny ubiór, wymachiwanie zaciśniętymi pięściami na których owinięty jest różaniec jako kastet. Biskupi nawołują swoich wiernych do rozprawienia się ze społecznością LGBT.

Młodzi chuligani twierdzą, że patrolują ulice miast, okolice kościołów i pomników, by odpędzać stamtąd gejów i lesbijki.

Na ich stronach internetowych i profilach w mediach społecznościowych można przeczytać o tym, jak bardzo ci katoliccy fanatycy religijni rwą się do walki:

Chcą bić ludzi ze społeczności LGBT, chcą patrolować ulice i bronić katolicyzmu siłą i przemocą, chcą przez swoje działania oczyścić Polskę z homoseksualizmu i Żydów

Liderzy „Żołnierzy Chrystusa” czyli de facto paramilitarnych bojowek fundamentalistów religijnych – chwalą się poparciem najważniejszych ministrów w rządzie PiS oraz celebrytów dobrej zmiany takich jak Cejrowski czy Matecki.

A tak naprawdę to właśnie biskupi chcą odwrócić uwagę ludzi od swoich niecnych czynów w myśl reguły, „że najlepszą obroną jest atak”, a więc bezmyślnie atakują. LGBT to tylko zasłona dymna, chodzi o to aby było dużo szumu i zamieszania, i czekaja kiedy ich afery „przyschną” i ludzie zapomną.

Nie zapomną gdyby nie wiem jak się starali, nie zapomną o nich ofiary i troskliwi rodzice.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 8.1K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz