Kolejny pedofil uniknie więzienia! Zamiast do celi trafi do sanatorium.

Podziel się artykułem:
  • 324
    Udostępnienia

Zapadł wyrok w głośnej na Podhalu sprawie księdza Mariusza W. byłego wikarego nowotarskiej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa który sam siebie określał jako „kapelan dzieci i młodzieży”. Nie pójdzie jednak do wiezienia, pomimo wyroku skazującego.

Zapadł wyrok w głośnej na Podhalu sprawie księdza Mariusza W. byłego wikarego nowotarskiej parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa który sam siebie określał jako „kapelan dzieci i młodzieży”. Duchowny, który jakiś czas temu przyznał się do molestowania przynajmniej 9 dziewczynek usłyszał wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności. Okresu tego nie spędzi jednak w zakładzie karnym a ośrodku terapeutycznym…

Dodatkowy po wyjściu z tego zakładu trafi do ośrodka stosującego metody leczenia dla osób z zaburzeniem seksualnym. W tym drugim miejscu będzie tak długo aż lekarze uznają, że nie ma już tych zaburzeń.

Zbigniew Ziobro uwielbia pedofilów w sutannach. To za jego sprawą, żaden z nich nie trafia do rejestru przestępców seksualnych.

Ostatnio podsunął on prezydentowi wniosek o ułaskawienie pedofila, co prawda nie w sutannie, ale zawsze to pedofil. A o ilu takich wnioskach nie wiemy?

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 324
    Udostępnienia

Dodaj komentarz