Ziobro da pieniądze dla gmin „wolnych od LGBT”. Mają na to specjalny fundusz.

Podziel się artykułem:

Ziobro nie raz pokazał już, że pogarda dla drugiego człowieka jest dla niego czymś normalnym. Przecież on jest nadczłowiekiem. Dlatego otworzył specjalny fundusz, który ma wspierać przestępców w sutannach oraz pomagać w promowaniu nienawiści. A przewrotne został nazwany „funduszem dla ofiar przestępstw”.

To właśnie z tego funduszu Ziobro przelał pieniądze dla księdza egzorcysty, zamiast wesprzeć dzieci. Pisaliśmy o tym tutaj.

Teraz z tego samego funduszu Ziobro będzie wspierał homofobiczne gminy, między innymi Tuchów.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej urzędnicy Ministerstwa Sprawiedliwości wręczyli symboliczny czek z rekompensatą dla „wolnego od LGBT” Tuchowa. Pieniądze te mają trafić m.in. na wsparcie miejscowej jednostki OSP (250 tys.).

Ziobro podkreślił, że ta forma wsparcia jest nagrodą za „wsparcie rodziny” oraz „odrzucenie ideologii sprzecznej z kulturą polską”.

Ziobro ma zamiar poprosić premiera Morawieckiego, aby ten ustalił stały mechanizm wsparcia dla gmin łamiących prawa ludzkie ustawami z okresu III Rzeszy.

Nie ma tam mowy o żadnych strefach wolnych od LGBT. Nie chcemy nikogo dyskryminować, lecz stajemy po stronie prawa rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami.

radośnie wypowiedział się samorządowiec z Tuchowa. Jak widać „własne przekonania” muszą być katolickie.

Są na nas naciski, byśmy się wycofali z uchwały, ale radni stoją cały czas na swoim stanowisku i nie zamierzamy się wycofywać, bo polska tradycja i wartości chrześcijańskie są bezcenne

kontynuował farmazony dalej homofob.

Ziobro obiecał, że również inne „gminy wolne od LGBT” dostaną pomoc.

Źródło: money.pl

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:

Dodaj komentarz