Łechtaczka posiada blisko 8 tysięcy zakończeń nerwowych, a i tak jest mniej wrażliwa niż polski katolik! Oto dowód.

Podziel się artykułem:
  • 297
    Udostępnienia

Organizacja wydarzenia „Zawody w jedzeniu kremówek papieskich wraz z licznymi atrakcjami i konkursami”, które miało odbyć się w dniu 25.08.2020r. w Wadowicach zostaje ODWOŁANE po zarzucie obrazy uczuć religijnych!

Z okazja 100 letniej rocznicy urodzin Jana Pawła II, w Wadowicach miał odbyć sie festyn. W śród atrakcji przewidziano:

  • Jedzenie papieskich kremówek na czas
  • Jedzenie papieskich kremówek na ilość
  • Zawodzy rodzinne w jedzeniu kremówek na czas

Rodzinna impreza nie spodobała się niektórym mieszkańcom, widzieli oni bowiem w jedzeniu kremówek obrazę uczuć religijnych i zapowiedzieli zgłoszenie sprawy do prokuratury i wzywali do interwencji burmistrza miejscowości.

Foto: Twitter

Oswiecim.naszemiasto.pl przytaczał zarzuty internautów mówiące o „szarganiu świętości Jana Pawła II” czy nawet obrazie uczuć religijnych.


Internauci jakoś jednak zapomnieli, że papież sam zszargał swoje imię chroniąc pedofilów czy przyczynając się do rozszerzania epidemi AIDS w Afryce poprzez wydany zakaz używania prezerwatyw.

Ostatecznie jednak obeszło się bez eskalacji sporu i sprowadzania go na drogę sądową. Jak donosi portal Wadowice24.pl zawody odwołano, jako przyczynę podając „rozszerzającą się pandemię”.

O Wadowicach było już głośno przy okazji 98. rocznicy urodzin papieża, wiceburmistrz Wadowic kroiła wówczas tort z jego wizerunkiem. Wadowicka policja musiała zająć się zawiadomieniem jednej z mieszkanek miasta, która dotyczyła obrazy uczuć religijnych i tortu jednocześnie. Kobieta uznała, że krojenie ciasta z wizerunkiem papieża to bluźnierstwo.

Źródło: Antyradio.pl

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 297
    Udostępnienia

Dodaj komentarz