Co zrobić aby dostać program w telewizji rządowej? Trzeba podlizać się rządowi, a nikt nie robi tego lepiej niż Jarosław Jakimowicz!

Podziel się artykułem:
  • 1.4K
    Udostępnienia

foto: TVP Info

Patriotyzm według Prawa i Sprawiedliwości to walka z wyimaginowanym wrogiem, wczoraj nauczyciele, dziś „ideologia” LGBT, jutro, kto wie? Do grupy znienawidzonych osób należą również Żydzi, pamiętamy palone kukły.

I to właśnie okradaniem żydowskich grobów, Jarosław Jakimowicz, zaskarbił sobie miłość prezesa Kaczyńskiego. W nagrodę został współprowadzącym program w TVP Info.

Jakimowicz ma w dorobku tylko jedną głośną rolę: w połowie lat 90. w kultowych „Młodych wilkach” Jarosława Żamojdy.

Niespełniony aktor ma na swoim koncie między innymi wyrok prac społecznych za drobne kradzieże oraz cztery miesiące więzienia za obrabowanie poczty.

Swoją przestępczą karierę rozwijał w Niemczech, gdzie dostał… azyl za prześladowania w Polsce. 

W wydanej w 2019 r. autobiografii przyznał się, że będąc uczniem plądrował żydowski cmentarz.

Wiedzieliśmy z „potwierdzonych” źródeł, że zmarli Żydzi są chowani z drogocennymi rzeczami. I nagle wszystkie kropki ładnie zaczęły się łączyć: prace społeczne na cmentarzu, który jest tuż za murem, i groby Żydów, które z pewnością są skarbnicą co najmniej kamienii szlachetnych

pisze bez skrępowania.

Nie, nie. Nie chcieliśmy być hienami. Nie zamierzaliśmy rozkopywać starych grobów w poszukiwaniu kruszcow czy monet. Postanowiliśmy czekać na świeże pochówki. Co my żeśmy wyrabiali na tym cmenatrzu

możemy przeczytać w jego książce „Życie jak film” (Oficyna 4eM, 2019 r.)

Były aktor zabłysnął również rozwieszaniem plakatów Andrzeja Dudy na szafkach kuchennych oraz płynnemu podziękowaniu „za wszystko” Antoniemu Macierewiczowi.

Dziękuję za tych 50 lat walki o niepodległość. Dziękuję za kraj, w którym żyję w imieniu moich dzieci, Polaków. Jestem dumny i zaszczycony.

Jakimowicz przerwał przerwał program Michała Rachonia i tak zwrócił się do gościa Antoniego Macierewicza.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 1.4K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz