Doktor Patryk Jaki wypowida wojnę serwisom streamingowym. Powód? Nie są katolicke!

Podziel się artykułem:
  • 4.7K
    Udostępnienia

Doktor Patryk Jaki postanowił podzielić się z nami swoimi przemyśleniami na temat Zjednoczonej Prawicy i kierunku w jakim podąża jego ugruntowane. Wśród wielu banałów najciekawszym wydaje się być wątek dotyczący usług streamingowych takich jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime, ale również mediów społecznościowych.

Według doktora Jakiego media (oczywiście te niezależne) w Polsce źle działają. I jako przykład takiego „złego” działania mediów społecznościowych, przedstwia… Uwaga, jeśli Państwo jesteście w trakcie posiłku, proszę na chwilę przerwać, aby nie udławić się ze śmiechu!

Jako przykład złego działania mediów społecznościowych, wskazuje, że… flaga LGBT pojawia się w wynikach wyszukiwania emoji szybciej niż flaga Polski.

Mimo, „że nie jest oficjalnym symbolem żadnego państwa”. Nie zauważa wprawdzie, że flagi państwowe pojawiają się w tym spisie ze względu na alfabetyczną kolejność krajów, do których przynależą, a szereg flag „bezpaństwowych” znajduje się na przodzie listy.

Dalej doktor przechodzi do serwisów streamingowych:

(…) najbardziej masowe narzędzia socjalizacji w tej sferze tj. Netflix, Amazon i HBO GO znane są z nachalnej promocji poprawności politycznej oraz lewicowej rewolucji moralnej. Dlatego potrzeba tu zmian strukturalnych i instytucjonalnych oraz mądrego planu na dialog z tymi, którzy chcą w nim uczestniczyć (tu jestem, niestety, umiarkowanym optymistą)

Doktor Jaki nie omieszkał wykazać, że jedynym bastionem wartości jest telewizja rządowa zwana TVP.

Jedynie, dzięki mocno krytykowanej TVP, rynek „dużej telewizji” jest w miarę zrównoważony

Doktor Patryk Jaki chciałby aby Polska stała się „nowym rycerzem Europy„, który ochroni „tradycyjne polskie wartości” przed niechcianym lewackim atakiem.

Gdzie możemy przeczytać całe wiekopomne dzieło pana doktora?

Niestety nie znajdziemy tego tekstu w żadnym renomowanym piśmie, portalu czy gazecie.

Możemy natomiast znaleźć ten tekst w prawicowym portalu wpolityce i na krytykowanym przez doktor portalu Facebook. Ciekawe czy ktoś zostawi (byle)Jakiemu tęczową flage w komentarzu.

Źródło: Antyradio.pl

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 4.7K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz