Tęczowa flaga groźniejsza niż pedofila. Tak wynika z reakcji prokuratury!

Podziel się artykułem:

W środę grupa aktywistów rozwisła tęczowe flagi na pomnikach w Warszawie. Oprócz flag założyli oni na pomniki maseczki, chustki na twarz ze zankiem anarchi. Reakcja władz była niesamowicie nieproporcjonalna do popełnionego czynu. Tak jakby ktoś zgłosił akt pedofilii. A no tak, władzy pedofilia nie przeszkadza, flagi już tak!

Premier Mateusz Morawiecki czym prędzej poleciał pod pomnik Jezusa zapalić świeczkę! Nie było ważniejszych spraw! Szkoda, że nawet tak symbolicznego gestu nie wykonał w stosunku do ofiar księży pedofilów.

Sebastian Kaleta zawiadamia prokuraturę, a w czwartek rano rzeczniczka prasowa prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz poinformowała o wszczęciu postępowania w tej sprawie.

Dochodzenie wszczęto w sprawie znieważenia pomników oraz obrazy uczuć religijnych. Za czyny te przepisy przewidują kary nawet – odpowiednio – ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do dwóch lat

poinformował pani rzecznik.

Super szybka reakcja prokuratury, szkoda tylko, że nie wtedy kiedy trzeba aresztować przestępcę seksualnego, który nosi sutannę.

Kardynał Nycz raczył ocenić, iż tęczowa flaga na figurze Chrystusa wzbudza „ból ludzi wierzących„.

Jakoś dziwnie się wydaję, że nikt z kościoła katolickiego i rządu nie czuł bólu, kiedy ksiądz Jankowski gwałcił dzieci, a biskup Głudź patrzył na to z przyzwoleniem.

Ludzi wierzących nie poczuli również bólu, kiedy para rozwodników wzięła ślub w Łagiewnikach.

Obłuda kościóła katolickiego jest wręcz porażająca.

Słychać głosy, że happening z flagą to niepotrzebna prowokacja.

Pragniemy zaś przypomnieć, że to nie społeczność LGBT+ zaczęła eskalować ten światopoglądowy konflikt i naprawdę nie ma żadnej symetrii między kampanią nienawiści, którą urzędujący prezydent zdecydował zmobilizować swój twardy elektorat a zawieszeniem ładnych flag na kilku pomnikach.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz
Podziel się artykułem:

Leave a Reply