Jest zawiadomienie o gwałcie dokonanym przez syna Jacka Kurskiego! Co zrobi prokuratura Ziobry?

Podziel się artykułem:
  • 1.7K
    Udostępnienia

Jak pisze Gazeta Wyborcza, Magdalena Nowakowska złożyła we wtorek w gdańskiej prokuraturze doniesienie o popełnieniu przestępstwa zgwałcenia wraz z wnioskiem o ściganie sprawcy Zdzisława Kurskiego.

Niniejszym zawiadamiam, że w latach 2009-2012 zostałam wielokrotnie zgwałcona przez Zdzisława Antoniego Kurskiego, syna Jacka i Moniki ówcześnie zamieszkałego w Gdańsku. Do przestępstw dochodziło w leśniczówce Danielówka, miejscowość Danielino na terenie gminy Stary Dzierzgoń, powiat sztumski, woj. pomorskie. W czasie, gdy padłam ofiarą przestępstw, miałam 9-12 lat. Domagam się przesłuchania mnie i ścigania sprawcy. Magdalena Nowakowska

oto treść zawiadomienia, którą przedstawia GW.

Zaczął mnie krzywdzić, gdy skończyłam dziewięć. Przestał, gdy dostałam pierwszy okres. Może się bał, że zajdę w ciążę?

opowiadała dziennikarzom Gazety Wyborczej Magdalena Nowakowska.

Jej historia została opisana 21 lipca. Sprawa była zgłoszona na policję do prokuratury, jednak jak podaje „Wyborcza”, dwukrotnie ją umorzono umorzona.

Jak zachowa się teraz prokuratora, która jest całkowicie zależna od Zbigniewa Ziobry? Jak wiadomo prokurator generalny ma słabość do gwałcicieli, nie widzi dla nich miejsca w więzieniu.

Sprawa dotyczy syna partyjnego kolegi Zbigniewa Ziobry, prezesa telewizji rzadowej.

Czekamy na rozwój wypadków

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 1.7K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz