Tylko katolicy z PiS mogą tak robić! Kurski po raz drugi wziął ślub kościelny.

Podziel się artykułem:
  • 2.8K
    Udostępnienia

Fot. Jakub Włodek / Agencja Gazeta

Jacek Kurski, rozwodnik, członek zarządu TVP, w sobotę wziął ślub kościelny z Joanną Klimek. Uroczystości oświecił swoją obecnością sam Jarosław Kaczyński.

Jacek Kurski już w 2018 roku wziął ślub cywilny z Joanną Klimek.

To drugi ślub kościelny Jacka Kurskiego. Poprzednie małżeństwo, którego owocem jest troje dzieci, unieważnili biskupi. Para rozstała się w 2015 roku.

Nie znam dokumentów spraw o stwierdzenie nieważności małżeństw p. Kurskiego i jego wybranki więc o tym milczę. Ale robienie przez hierarchów wielkiej uroczystości ze ślubu tego kawalera i panny w sposób oczywisty pokazuje na czym polega ohydne zło sojuszu tronu z ołtarzem w Polsce

napisał Roman Giertych na Twitterze.

Kościół, który małżeństwa dwojga rozwodników, w których urodziło się kilkoro dzieci, uznaje za nieważne , a teraz spokojnie będzie błogosławił „państwu młodym”, udowadnia (nie po raz pierwszy), że nie wierzy w swoje opowieści, a ludzi traktuje jak poczciwych naiwniaczków.

napisał Marek Migalski

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 2.8K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz