SKANDAL! PiS chce zwalniać za „niewłaściwe” wyniki głosowania!

Podziel się artykułem:
  • 479
    Udostępnienia

Foto: Twitter

Dariusz Matecki sugeruje, że za zbyt dobry wynik Trzaskowskiego w zagranicznych okręgach wyborczych powinno się „wymieść” personel konsulatów i ambasad. To jest właśnie mentalność żołnierza PiS – wolność wolnością, ale wynik ma być taki, jaki my chcemy!
Mamy teraz przed sobą trzy lata działania takich „Mateckich” w całej Polsce.

Przypominamy, że Matecki to pupilek ministra Ziobro, prowadzi jego stronę na Facebooku. Ponadto zajmuje się od dawna prowadzeniem dziesiątek stron z treściami nawołującymi do nienawiści na tle pochodzenia i wyznania. Ponadto na płatne zlecenie Ministerstwa Sprawiedliwości spamuje na rzecz PiS. Pokazywaliśmy zrzut, gdzie widać, że zapisał się do prawie 300 grup. Do kolejnej nie zdołał, bo jej admin wywalił go za spamowanie pisowską propagandą.

Matecki znany jest ze swojej homofobii – wraz z Młodzieżą Wszechpolską organizował w Szczecinie obrzydliwe wydarzenie mające „dezynfekować miasto” z osób LGBT.

Źródło: OMZRiK

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 479
    Udostępnienia

Dodaj komentarz