Prezydent Andrzej Duda ośmieszony przez parę rosyjskich komików.[Aktualizacja – nagranie jest autentyczne!]

Podziel się artykułem:
  • 2.2K
    Udostępnienia

Rosyjscy „pranksterzy” Vladimir Kuznetsov i Alexey Stolyarov (Vovan and Lexus) zadzwonili do Andrzeja Dudy podające się za Sekretarza Generalnego ONZ António Guterresa. Duda po raz kolejny ledwo dukał po angielsku, popełniając podstawowe błędy gramatyczne i demonstrując bardzo ubogie słownictwo.

Para rosyjskich komików ma na swoim koncie już żarty z takich postaci jak:

  • Prezydenta Białorusi, Łukaszenko w 2014r
  • Prezydenta Ukrainy, Proszenko w 2016r i 2017r
  • Prezydenta Turcji, Erdogana w 2016r.
  • Prezydenta Francji, Macrona w 2019r.

i wielu innych.

Natomiast przykre to i smutne, że Andrzej Duda nie zorientował się nawet wtedy kiedy „Sekretarz Generalny” rozmawiał z nim na temat odzyskania przez Polskę Lwowa.

A nawet wtedy, gdy dopytywał go szerzenie nienawiści do ludzi LGBT, czy też o swojej rzekomej rozmowie z Rafałem Trzaskowskim, który miał ogłosić się zwycięzcą w niedzielny wieczór.

Trzeba zadać sobie pytanie, kto pozwolił aby para komików zadzwoniła do prezydenta. Jak to możliwe, że żadne służby nie wychwyciły tego a czas?

To olbrzymia wpadka szefa polskich służb Mariusza Kamińskiego i jego podwładnych, którzy nie potrafią chronić prezydenta.

A oto film z tego zdarzenia na portalu YouTube:

Jak donosi RMF.FM nagranie jest autentyczne!

Pałac Prezydencki potwierdza autentyczność nagrania opublikowanego w sieci rozmowy rosyjskich youtuberów, podających się za sekretarza generalnego ONZ António Guterresa z prezydentem Andrzejem Dudą – dowiedzieli się dziennikarze RMF FM. Służby podległe ministrowi koordynatorowi wyjaśniają okoliczności pojawienia się w sieci rozmowy.

Sprawdzane ma być przede wszystkim to, jak to możliwe, że przypadkowym osobom udało się osobiście połączyć z prezydentem. Analizy wymagają procedury. Wyjaśnione musi być też co zawiodło, a także kto do tego dopuścił. Kolejna sprawa to intencje autorów materiału – czy chodzi tylko o internetowy żart, czy może była to akcja inspirowana przez rosyjskie specłużby i obliczona na skompromitowanie prezydenta tuż po reelekcji.


Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 2.2K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz