Wstyd być wyborcą Andrzeja Dudy ponieważ na każdym kroku partia i media rządowe pokazują, że ich elektorat nie grzeszy inteligencją.

Podziel się artykułem:
  • 328
    Udostępnienia

Na wiec wyborczy przyjeżdża pani z Sycowa do Radomia i mówi zebranemu ludowi, że są inteligentne obojętni, a wrecz głupi i zaczyna tłumaczyć, że trzeba głosować w II turze wyborów, ponieważ głosy z I tury się nie przenoszą. Jak nisko myślą o własnych wyborcach ludzie z PiS skoro uruchamiają całą machinę propagandową w celu zdemaskowania mema i paru wiadomości na platformach społecznościowych? Mi byłoby wstyd być tak traktowanym.

To bardzo ważna informacja. Szanowni Państwo, jeżeli byliście u wyborów w ostatnią niedzielę i głosowaliście, to musicie jeszcze raz pójść i oddać w II turze głos. To nie jest tak, że tylko jedna tura i głos się liczy

apelowała Beata Szydło mówiąc, że głos oddany w pierwszej turze, nie przechodzi dalej i by wybrać Andrzeja Dudę na prezydenta należy po raz kolejny iść na wybory i zagłosować.

Apel Szydło jest związany z grafiką krążącą od kilku dni w mediach społecznościowych. Informuje ona, że wyborcy Andrzeja Dudy nie muszą już głosować w drugiej turze wyborów prezydenckich. Grafika rozpowszechniania była m.in. na Instagramie i Facebooku, a na jednej z jej wersji zamieszczono nawet logo PKW.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 328
    Udostępnienia

Dodaj komentarz