Duda czytając z promptera tak naprawdę wystawia świadectwo własnemu elektoratowi.

Podziel się artykułem:
  • 6.1K
    Udostępnienia

Na każdym kroku TVP i rządowe media traktują własnych wyborców jakby ci nie mieli przysłowiowej „piątej klepki”. Najpierw wymyślanie różnego rodzaju „ekspertów”, a później akcja z próbą tłumaczenia, że jednak trzeba głosować w II turze. Dziś do ludzi śmiejących się z elektoratu PiS dołaczył sam pan prezydent Andrzej Duda, który uciekł przed debatą do TVP, a tam czytał tekst z promptera.

Debata? W TVPiS? No to sami zobaczcie… Urzędujący prezydent nie tylko zna pytania, ale i odpowiedzi czyta z promptera 🤦🏻‍♂️
Bez trudnych pytań, bez ripost, z pełną wazeliną ze strony telewizji rządowej. Parodia!

napisał na swoim koncie Facebook poseł Miłosz Motyka.

Widzowie sugerują, że Andrzej Duda na debacie w Końskich czytał z promptera. Jest to urządzenie służące do wyświetlania wcześniej zapisanego tekstu, który jest czytany przez osobę, która stoi przed kamerą.

Debata w Końskich rozpoczęła się w poniedziałek o godzinie 21:00. Nie brał w niej udziału Rafał Trzaskowski, który w tym samym czasie odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas „areny prezydenckiej”.
Proszę jeszcze zwrócić uwagę, że zanim mieszkaniec skończył zadawać pytanie pojawił się już pasek w TVP.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować


Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 6.1K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz