Minister Ziobro grozi mediom za ujawnienie skandalu pedofilskiego z prezydentem w roli głównej.

Podziel się artykułem:
  • 188
    Udostępnienia

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny w jednej osobie, co jest zakazane przez konstytucję, Ziobro bardzo zdenerwował się na dziennikarzy, którzy patrzą władzy na ręce. Nie podoba mu się, że został ujawniony fakt ułaskawienia pedofila przez Andrzeja Dudę, i co więcej przyłapaniu prezydenta na kłamstwie.

Przypomnijmy, skazany wielokrotnie molestował córkę, przytrzymując ją rękoma i dotykając okolic jej krocza. Jak opisuje dziennik „Fakt”, szczegóły sprawy wskazują jednoznacznie: ten człowiek nigdy nie powinien doświadczyć wsparcia urzędników, a zwłaszcza łaski ze strony prezydenta.

Zbigniew Ziobro znany miedzy innymi z roztaczania parasola ochronnego nad pedofilami w sutannach, gdzie żaden przestępca seksualny nie jest wpisany do rejestru, bardzo zdenerwował się, że dziennikarze ujawnili szczegóły ułaskawienia pedofila przez Andrzeja Dudę.

Wydaje nam się, że prezydent wcale mógł nie wiedzieć, że ułaskawia kogokolwiek. Poprostu jak co rano dostał plik dokumentów do podpisania, wiec podpisał. Później okazało się, że minister Ziobro podłożył mu takie kukułcze jajko.

W zwiazku z rozgłosem prokurator generalny Ziobro postanowił działać, a to oznacza straszenie dziennikarzy.

W piątkowym wydaniu programu „Gość Wiadomości” w TVP minister powiedział:

My musimy się powoli zastanowić nad sytuacją mediów w Polsce, bo nad tym, co się teraz tu dzieje, nie możemy zupełnie przejść do porządku dziennego i już po kampanii prezydenckiej, mam nadzieję, wyciągniemy wnioski

dodał również, że tego typu artykuły, „sugerują niskie intencje pana prezydenta”, gdy ten „zasługuje tutaj na szacunek”.

Atakowanie nas za to, że my chcemy pomóc ofiarom to skrajna hipokryzja ze strony tych środowisk medialnych, które w sposób świadomy uczestniczą w brudnej kampanii, które są etycznie i moralnie w standardach demokratycznych nieakceptowalne

dodał minister, który stwierdził, że jego konstytucja nie obowiązuje i piastuje oba stanowiska.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 188
    Udostępnienia

Dodaj komentarz