Przerażające nagranie z Mazowsza. Agresywny wyborca Dudy grozi spaleniem domu. Czy będzie reakcja ministra Ziobry?

Podziel się artykułem:
  • 281
    Udostępnienia

Screenshot z YouTube

Mieszkanka wsi Stare Budy w woj. mazowieckim nagrała filmik, na którym widzimy jak agresywny mężczyzna zrywa plakat kandydata na prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Kiedy kobieta pyta się co on robi, agresor posyła w jej strone wiązkę wyzwisk i straszy spaleniem domu.

No sk***y jebane. Trzaskowski? U mnie w Starych Budach? Wyp***ć do Warszawy

Krzyczy agresor, który chwilę wcześniej zerwał plakaty z Rafałem Trzaskowskim. Jak można się domyśleć, mężczyzna ten przejeżdżał obok posesji, zatrzymał samochód i dokonał aktu wandalizmu.

Nie Trzaskowski. Nie złodziej p***y. Dzieci będziesz pedaliła? (…) To znaczy, że Twoje dzieci będą pedały

krzyczał jak w amoku napastnik

Kiedy kobieta odpowiedziała, że nawet jeśli tak, dzieci będą homoseksualne, to przecież jest to naturalnie, przestępcę wyraznie zatkało, zaczął się jąkać i zamiast rzeczowej dyskusji, wrócił do prostackich wyzwisk.

Potem wskazał palcem na dom właścicielki posesji i powiedział: – To się spali k***stwo

Gdy mężczyzna zorientował się, że kobieta chce nagrać numer rejestracyjny jego samochodu, zaczął biec w jej stronę i ją zastraszać. Być może doszło do przemocy fizycznej.

wstrząsające nagranie agresji wyborcy Dudy

Przypomnijmy, że w czerwcu, czyli Miesiącu Równości, czołowi politycy PiS rozpoczęli kampanię wymierzoną w LGBT. Zdaniem prof. Michała Bilewicza członkowie partii rządzącej próbują w ten sposób „uzyskać większą legitymizację, czyli wzmocnić swoją pozycję w społeczeństwie„.

Należy zadać pytanie czy Andrzej Duda jest dumny, że ma taki elektorat. Czy prokuratura pana Ziobro zareaguje?

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 281
    Udostępnienia

Dodaj komentarz