Andrzej Duda kłamał w sprawie pedofila! Gwałt był! Oto kluczowy fragment orzeczenia ws. ułaskawionego pedofila!

Podziel się artykułem:
  • 7.6K
    Udostępnienia

Fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił człowieka skazanego za zgwałcenie małoletniego krewnego. Kiedy ten fakt ujrzał światło dzienne, prezydent zaczął bronić się na Twitterze między innymi, tym, że gwałtu nie było. Okazuję się, że to nie jest prawda.

Sprawa dotyczyła jedynie zakazu zbliżania się. Inne kary były dawno wykonane (nie było gwałtu).

napisał Andrzej Duda na Twitterze.

Mecenas Dorota Brejza ujawniła w piątek kluczowy fragment orzeczenia w sprawie pedofila, którego ułaskawił Andrzej Duda. Wynika z niego, że prezydent publicznie skłamał, kiedy twierdził, że „nie było gwałtu„.

Sąd Apelacyjny stwierdza, że skoro Sąd I instancji, po należytym przeprowadzeniu postępowania, obdarzył wiarą określone dowody, wyraźnie wskazujące na dopuszczenie się przez oskarżonego A. W. zarzucanego mu przestępstwa zgwałcenia (…) K., a następnie w oparciu o nie i zgodnie z ich treścią ustalił stan faktyczny, z oczywistych względów nie może być mowy o popełnieniu przez ten organ uchybienia określonego w art. 438 pkt 2 k.p.k. (…)

czytamy w orzeczeniu sądu apelacyjnego.

„Fakt” dotarł do wyroków sprawy pedofila, któremu pomógł prezydent Duda. Skazany wielokrotnie molestował córkę przytrzymując rękoma i dotykając okolic krocza.

Upijał się, wszczynał awantury rodzinne, w których czasie znęcał się nad partnerką i córeczką Anią. Dziewczynkę, która nie miała nawet 15 lat, molestował seksualnie. Przytrzymywał ją, bił ręką w twarz, a drugą ręką dotykał w jej krocza. Do tego zmuszał ją do wykonywania posuwistych ruchów na swoim członku

tak „Fakt” streszcza dramatyczną historię, na końcu której jest decyzja Andrzeja Dudy o zastosowaniu prawa łaski wobec sprawcy tych czynów.

ten człowiek nigdy nie powinien doświadczyć wsparcia urzędników, a zwłaszcza łaski ze strony prezydenta!

Źródło: NaTemat/Fakt

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Jeśli zapiszesz się do newslettera nasz wydawca podeśle Ci najciekawsze newsy dnia. Obiecujemy, że nie będziemy spamować i w każdej chwili możesz zrezygnować

Zostaw komentarz

Podziel się artykułem:
  • 7.6K
    Udostępnienia

Dodaj komentarz